Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Jarní kolo, 17. 4. 2019, ZŠ Sluneční, Šumperk

Kategorie D3

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2058485 Paloncý Adéla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 1413897 Závodná Kateřina 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108906 Jordánová Nelly SV C Schola Viva o.p.s.

Kategorie D5

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52563 Holzerová Natálie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2053541 Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446409 Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7211248 Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52539 Blažková Andrea ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D7

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2127591 Sojková Monika 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125334 Treutnerová Natálie 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4706 Petruňová Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4707 Ševčíková Štěpánka 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4708 Masná Isabelle 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4709 Chaloupková Denisa 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4710 Račáková Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4711 Mazánková Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4712 Unzeitigová Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4739 Machytková Julka 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4727 Pražáková Bára 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337903 Kochwasserová Štěpánka 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4724 Šerová Eliška 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337909 Flašarová Denisa 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 1406132 Vavříková Tereza GS C Gymnázium Šumperk 4634060 Pešová Vivienne GZ C Gymnázium Zábřeh 4634059 Dvořáková Jana GZ C Gymnázium Zábřeh 4634056 Sovadinová Klára GZ C Gymnázium Zábřeh 4634055 Michalčáková Nikol GZ C Gymnázium Zábřeh 4634054 Bruštíková Amélie GZ C Gymnázium Zábřeh 4634053 Melicheriková Beáta GZ C Gymnázium Zábřeh 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617011 Štolzová Sára ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617005 Štoudková Kateřina ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617022 Trtíková Adéla ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617021 Lipenská Ester ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie D9

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141935 Grégrová Zuzana 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4699 Sikorová Terezie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4703 Kovářová Eliška 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4704 Klimešová Michaela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4705 Prokopová Šárka 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 995815 Mullerová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 224899 Šulová Amálka 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 443076 Šánová Julie GS C Gymnázium Šumperk 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh 4617004 Pobucká Eliška ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2058482 Stryková Karolína ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 446447 Heclová Marie ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 4617012 Guttlerová Viktorie ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617014 Hloušková Marcela ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617018 Kolářová Johana ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie DS

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920661 Plhalová Šárka GS C Gymnázium Šumperk 4634076 Murínová Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 4634071 Štanclová Eliška GZ C Gymnázium Zábřeh 4634066 Klimková Jindriška GZ C Gymnázium Zábřeh 4634074 Ospálková Klára GZ C Gymnázium Zábřeh 7201771 Šneiderová Daniela GZ C Gymnázium Zábřeh 4617029 Tilcerová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617028 Brezovská Aneta OAS C Obchodní akademie Šumperk 4687 Šinclová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk 4688 Čadilová Dominika OAS C Obchodní akademie Šumperk 4690 Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk

Kategorie H3

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52578 Krtička Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2103281 Jordán Dominik SV C Schola Viva o.p.s. 4617010 Sekanina Marek ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4617030 Sovadina Matěj ZH C ZŠ Hrabová 4634078 Macek Vojtěch ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4634064 Macek Jindřich ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 52573 Pánek Antonín ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 2053548 Štábl Vítek ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín

Kategorie H5

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141339 Bartoněk Jan 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125314 Odrúšek Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125324 Škarda Josef 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2121889 Vittorio Martin 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2073739 Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108889 Sovadina Jakub ZH C ZŠ Hrabová 4634079 Fabiánek Matěj ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4634080 Juřina Marek ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4634063 Podušel David ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov

Kategorie H7

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125326 Pouč Michal 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2127603 Navrátil Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2056285 Tomanek Lukáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4697 Bjalončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7204982 Vepřek Viktor 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2056276 Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2102553 Kobylka David 4Z C IV. ZŠ Zábřeh 4716 Žižka Jakub 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4735 Mazák Petr 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337902 Korner Nikolas 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337901 Kucharčuk Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337907 Horáček David 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337908 Frolo Daniel 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4785 Kuhnel Michal 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337913 Doležel Fanda 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4725 Stalmach Ivo 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4741 Langer Filip 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4729 Nevrkla Matouš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337906 Horníček Jan 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 224897 Šula Sebastian 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337915 Benč Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4717 Valášek Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4726 Smoroj Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 332966 Vyskočil Filip GS C Gymnázium Šumperk 4634058 Krejčí Vojtěch GZ C Gymnázium Zábřeh 4634057 Babišta Vít GZ C Gymnázium Zábřeh 4634052 Suchý Pavel GZ C Gymnázium Zábřeh 4634051 Řezníček Antonín GZ C Gymnázium Zábřeh 4617002 Chmelař Matouš GZ C Gymnázium Zábřeh 4617007 Šmejdíř Vincent GZ C Gymnázium Zábřeh 53003 Šneider Kvido GZ C Gymnázium Zábřeh 4617008 Bureš Adam GZ C Gymnázium Zábřeh 4617001 Chudoba Adam GZ C Gymnázium Zábřeh 52844 Sekanina Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 7206535 Navrátil Pavel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 52656 Pánek Ondřej ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 446437 Štábl Patrik ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 4617006 Míča Jan ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 2056308 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617020 Fric Adam ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617023 Fabiánek Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie H9

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125328 Schaffer Matěj 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4692 Krňávek Jiří 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4694 Krňávek František 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446419 Polášek Vít 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446440 Hudos Tomáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446448 Pavelka Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4696 Blíhal Daniel 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 337910 Dostál Petr 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4721 Šimáček Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337905 Karásek Jakub 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 337904 Karger Lukáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4736 Matura Pavel 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4728 Pražák Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4634077 Šperlich Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 4634068 Morávek Jakub GZ C Gymnázium Zábřeh 4634067 Pucher Marek GZ C Gymnázium Zábřeh 4634061 Tran Ba Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh 8662429 Štábl Adam ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 4617013 Šimek Patrik ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617015 Krejčí Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617009 Pechanec Leo Adam ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617016 Kryštof Vít ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617017 Kapl Daniel ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 4617019 Coufal Ondřej ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie HS

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141973 Roubalík Radovan 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 1407427 Seidenglanz Jáchym GS C Gymnázium Šumperk 52553 Vyskočil Vojtěch GS C Gymnázium Šumperk 8662432 Šafář Martin GS C Gymnázium Šumperk 229473 Stryk Štěpán GS C Gymnázium Šumperk 51508 Skýva Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 4634065 Zimmermann Zdeněk GZ C Gymnázium Zábřeh 4634062 Bašta Ondřej GZ C Gymnázium Zábřeh 4634069 Kamlar Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 4634070 Kollarz Jan Adam GZ C Gymnázium Zábřeh 2060274 Ženčák Jaroslav OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617025 Babinet Patrik OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617024 Mondek Matěj OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617027 Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Možný Stanislav PVP 7700 C VSK Přírodní vědy Praha

Pořádají