Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Jarní kolo, 17. 4. 2019, ZŠ Sluneční, Šumperk

3SX ZŠ a MŠ Těšetice

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 42) 2121889 H5 3SX Vittorio Martin ( 43) 2125324 H5 3SX Škarda Josef ( 44) 2125314 H5 3SX Odrúšek Adam ( 45) 2125334 D7 3SX Treutnerová Natálie ( 46) 2127603 H7 3SX Navrátil Adam ( 47) 2125326 H7 3SX Pouč Michal ( 48) 2127591 D7 3SX Sojková Monika ( 49) 2125328 H9 3SX Schaffer Matěj ( 50) 2141935 D9 3SX Grégrová Zuzana ( 51) 2141973 HS 3SX Roubalík Radovan ( 161) 2141339 H5 3SX Bartoněk Jan

3ZS ZŠ 8. května, Šumperk

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 5) 1413897 D3 3ZS Závodná Kateřina ( 6) 2058485 D3 3ZS Paloncý Adéla ( 7) 7211248 D5 3ZS Reichlová Pavla ( 8) 446409 D5 3ZS Reichlová Lucie ( 9) 2053541 D5 3ZS Tomanková Alice ( 10) 52563 D5 3ZS Holzerová Natálie ( 11) 4712 D7 3ZS Unzeitigová Alena ( 12) 4711 D7 3ZS Mazánková Alena ( 13) 4710 D7 3ZS Račáková Zuzana ( 14) 4709 D7 3ZS Chaloupková Denisa ( 15) 4708 D7 3ZS Masná Isabelle ( 16) 4707 D7 3ZS Ševčíková Štěpánka ( 17) 4706 D7 3ZS Petruňová Alena ( 18) 4705 D9 3ZS Prokopová Šárka ( 19) 995815 D9 3ZS Mullerová Marie ( 20) 4704 D9 3ZS Klimešová Michaela ( 21) 4703 D9 3ZS Kovářová Eliška ( 22) 4699 D9 3ZS Sikorová Terezie ( 23) 52578 H3 3ZS Krtička Antonín ( 24) 2073739 H5 3ZS Polášek Filip ( 25) 2056276 H7 3ZS Jordán Alexandr ( 26) 7204982 H7 3ZS Vepřek Viktor ( 27) 4697 H7 3ZS Bjalončík Michal ( 28) 2056285 H7 3ZS Tomanek Lukáš ( 29) 4696 H9 3ZS Blíhal Daniel ( 30) 446448 H9 3ZS Pavelka Ondřej ( 31) 446440 H9 3ZS Hudos Tomáš ( 32) 446419 H9 3ZS Polášek Vít ( 33) 4694 H9 3ZS Krňávek František ( 34) 4692 H9 3ZS Krňávek Jiří

4Z IV. ZŠ Zábřeh

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 114) 2102553 H7 4Z Kobylka David

4ZS ZŠ Sluneční, Šumperk

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 52) 337909 D7 4ZS Flašarová Denisa ( 53) 4724 D7 4ZS Šerová Eliška ( 54) 337903 D7 4ZS Kochwasserová Štěpánka ( 55) 224899 D9 4ZS Šulová Amálka ( 56) 4726 H7 4ZS Smoroj Tomáš ( 57) 4717 H7 4ZS Valášek Tomáš ( 58) 337915 H7 4ZS Benč Tomáš ( 59) 224897 H7 4ZS Šula Sebastian ( 60) 337906 H7 4ZS Horníček Jan ( 61) 4729 H7 4ZS Nevrkla Matouš ( 62) 4741 H7 4ZS Langer Filip ( 63) 4725 H7 4ZS Stalmach Ivo ( 64) 337913 H7 4ZS Doležel Fanda ( 65) 4785 H7 4ZS Kuhnel Michal ( 66) 337908 H7 4ZS Frolo Daniel ( 67) 337907 H7 4ZS Horáček David ( 68) 337901 H7 4ZS Kucharčuk Tomáš ( 69) 337902 H7 4ZS Korner Nikolas ( 70) 4735 H7 4ZS Mazák Petr ( 71) 4716 H7 4ZS Žižka Jakub ( 72) 4728 H9 4ZS Pražák Ondřej ( 73) 4736 H9 4ZS Matura Pavel ( 74) 337904 H9 4ZS Karger Lukáš ( 75) 337905 H9 4ZS Karásek Jakub ( 76) 4721 H9 4ZS Šimáček Ondřej ( 77) 337910 H9 4ZS Dostál Petr ( 78) 4727 D7 4ZS Pražáková Bára ( 79) 4739 D7 4ZS Machytková Julka

GS Gymnázium Šumperk

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 150) 1406132 D7 GS Vavříková Tereza ( 151) 332966 H7 GS Vyskočil Filip ( 152) 4634077 H9 GS Šperlich Ondřej ( 153) 443076 D9 GS Šánová Julie ( 154) 51508 HS GS Skýva Ondřej ( 155) 229473 HS GS Stryk Štěpán ( 156) 8662432 HS GS Šafář Martin ( 157) 52553 HS GS Vyskočil Vojtěch ( 158) 1407427 HS GS Seidenglanz Jáchym ( 159) 4634076 DS GS Murínová Štěpánka ( 160) 920661 DS GS Plhalová Šárka

GZ Gymnázium Zábřeh

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 115) 4617001 H7 GZ Chudoba Adam ( 116) 4617008 H7 GZ Bureš Adam ( 117) 53003 H7 GZ Šneider Kvido ( 118) 4617007 H7 GZ Šmejdíř Vincent ( 119) 4617002 H7 GZ Chmelař Matouš ( 120) 4634051 H7 GZ Řezníček Antonín ( 121) 4634052 H7 GZ Suchý Pavel ( 122) 4634053 D7 GZ Melicheriková Beáta ( 123) 4634054 D7 GZ Bruštíková Amélie ( 124) 4634055 D7 GZ Michalčáková Nikol ( 125) 4634056 D7 GZ Sovadinová Klára ( 126) 4634057 H7 GZ Babišta Vít ( 127) 4634058 H7 GZ Krejčí Vojtěch ( 128) 4634059 D7 GZ Dvořáková Jana ( 129) 4634060 D7 GZ Pešová Vivienne ( 130) 416716 H9 GZ Bartášek Tomáš ( 131) 4634061 H9 GZ Tran Ba Jan ( 132) 7206550 D9 GZ Navrátilová Marie ( 133) 4634067 H9 GZ Pucher Marek ( 134) 4634068 H9 GZ Morávek Jakub ( 135) 53112 H9 GZ Štoudek Martin ( 136) 406938 D9 GZ Vorlová Eva ( 137) 7201771 DS GZ Šneiderová Daniela ( 138) 4634070 HS GZ Kollarz Jan Adam ( 139) 4634069 HS GZ Kamlar Jan ( 140) 4634062 HS GZ Bašta Ondřej ( 141) 4634074 DS GZ Ospálková Klára ( 142) 4634066 DS GZ Klimková Jindriška ( 143) 4634071 DS GZ Štanclová Eliška ( 144) 4634065 HS GZ Zimmermann Zdeněk

OAS Obchodní akademie Šumperk

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 80) 4690 DS OAS Rusnáková Jiřina ( 81) 4688 DS OAS Čadilová Dominika ( 82) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla ( 83) 4687 DS OAS Šinclová Kateřina ( 84) 4617028 DS OAS Brezovská Aneta ( 85) 4617029 DS OAS Tilcerová Kateřina ( 86) 4617027 HS OAS Mikulenka Štěpán ( 87) 4617024 HS OAS Mondek Matěj ( 88) 4617025 HS OAS Babinet Patrik ( 89) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav

PVP VSK Přírodní vědy Praha

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 321) ? HS PVP 7700 Možný Stanislav ?? = 0.00 Kč

SV Schola Viva o.p.s.

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 1) 2108906 D3 SV Jordánová Nelly ( 2) 2103281 H3 SV Jordán Dominik

ZBZ ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 105) 4617010 H3 ZBZ Sekanina Marek ( 106) 52539 D5 ZBZ Blažková Andrea ( 107) 4617005 D7 ZBZ Štoudková Kateřina ( 108) 4617011 D7 ZBZ Štolzová Sára ( 109) 416509 D7 ZBZ Bartášková Karolína ( 110) 9132 D7 ZBZ Pazderníková Zdeňka ( 111) 7206535 H7 ZBZ Navrátil Pavel ( 112) 52844 H7 ZBZ Sekanina Ondřej ( 113) 4617004 D9 ZBZ Pobucká Eliška

ZH ZŠ Hrabová

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 3) 2108889 H5 ZH Sovadina Jakub ( 4) 4617030 H3 ZH Sovadina Matěj

ZMB ZŠ a MŠ Bratrušov

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 145) 4634064 H3 ZMB Macek Jindřich ( 146) 4634063 H5 ZMB Podušel David ( 147) 4634080 H5 ZMB Juřina Marek ( 148) 4634079 H5 ZMB Fabiánek Matěj ( 149) 4634078 H3 ZMB Macek Vojtěch

ZNM ZŠ a MŠ Nový Malín

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 35) 8662429 H9 ZNM Štábl Adam ( 36) 446437 H7 ZNM Štábl Patrik ( 37) 2053548 H3 ZNM Štábl Vítek ( 38) 446447 D9 ZNM Heclová Marie ( 39) 2058482 D9 ZNM Stryková Karolína ( 40) 52656 H7 ZNM Pánek Ondřej ( 41) 52573 H3 ZNM Pánek Antonín

ZSV ZŠ Vrchlického, Šumperk

17.04.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - jarní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 90) 4617021 D7 ZSV Lipenská Ester ( 91) 4617022 D7 ZSV Trtíková Adéla ( 92) 4617023 H7 ZSV Fabiánek Jakub ( 93) 4617020 H7 ZSV Fric Adam ( 94) 2056308 H7 ZSV Ondráček Viktor ( 95) 4617019 H9 ZSV Coufal Ondřej ( 96) 4617018 D9 ZSV Kolářová Johana ( 97) 4617017 H9 ZSV Kapl Daniel ( 98) 4617016 H9 ZSV Kryštof Vít ( 99) 4617009 H9 ZSV Pechanec Leo Adam ( 100) 4617015 H9 ZSV Krejčí Jakub ( 101) 4617014 D9 ZSV Hloušková Marcela ( 102) 4617013 H9 ZSV Šimek Patrik ( 103) 4617012 D9 ZSV Guttlerová Viktorie ( 104) 4617006 H7 ZSV Míča Jan

Pořádají