Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Jarní kolo, 17. 4. 2019, ZŠ Sluneční, Šumperk

D3

1,1 km, 9 kontrolmezičasy
1.Jordánová NellySchola Viva o.p.s.14.37
2.Paloncý AdélaZŠ 8. května, Šumperk15.27+ 0.50
3.Závodná KateřinaZŠ 8. května, Šumperk19.15+ 4.38

D5

1,2 km, 8 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Tomanková AliceZŠ 8. května, Šumperk10.13
2.Reichlová PavlaZŠ 8. května, Šumperk10.39+ 0.26
3.Blažková AndreaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh13.04+ 2.51
4.Reichlová LucieZŠ 8. května, Šumperk13.49+ 3.36

D7

1,6 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Pazderníková Zdeňka ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh10.51
2.Račáková Zuzana ZŠ 8. května, Šumperk15.33+ 4.42
3.Bartášková Karolína ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh15.50+ 4.59
4.Štoudková Kateřina ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh16.42+ 5.51
5.Kochwasserová Štěpánka ZŠ Sluneční, Šumperk17.09+ 6.18
6.Melicheriková Beáta Gymnázium Zábřeh17.35+ 6.44
7.Pešová Vivienne Gymnázium Zábřeh19.22+ 8.31
8.Šerová Eliška ZŠ Sluneční, Šumperk19.40+ 8.49
9.Treutnerová Natálie ZŠ a MŠ Těšetice19.56+ 9.05
10.Machytková Julka ZŠ Sluneční, Šumperk20.47+ 9.56
11.Lipenská Ester ZŠ Vrchlického, Šumperk21.14+10.23
12.Sovadinová Klára Gymnázium Zábřeh21.15+10.24
13.Flašarová Denisa ZŠ Sluneční, Šumperk22.08+11.17
14.Pražáková Bára ZŠ Sluneční, Šumperk22.15+11.24
15.Dvořáková Jana Gymnázium Zábřeh23.06+12.15
16.Sojková Monika ZŠ a MŠ Těšetice23.10+12.19
17.Trtíková Adéla ZŠ Vrchlického, Šumperk23.36+12.45
18.Mazánková Alena ZŠ 8. května, Šumperk25.25+14.34
19.Vavříková Tereza Gymnázium Šumperk27.08+16.17
Štolzová Sára ZŠ Boženy Němcové, ZábřehDISK
Chaloupková Denisa ZŠ 8. května, ŠumperkDISK

D9

1,8 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Navrátilová MarieGymnázium Zábřeh14.48
2.Heclová MarieZŠ a MŠ Nový Malín15.06+ 0.18
3.Hloušková MarcelaZŠ Vrchlického, Šumperk16.24+ 1.36
4.Šánová JulieGymnázium Šumperk17.09+ 2.21
5.Vorlová EvaGymnázium Zábřeh17.22+ 2.34
6.Šulová AmálkaZŠ Sluneční, Šumperk17.50+ 3.02
7.Prokopová ŠárkaZŠ 8. května, Šumperk19.09+ 4.21
8.Pobucká EliškaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh19.42+ 4.54
9.Kovářová EliškaZŠ 8. května, Šumperk20.19+ 5.31
10.Mullerová MarieZŠ 8. května, Šumperk20.29+ 5.41
11.Kolářová JohanaZŠ Vrchlického, Šumperk25.40+10.52
12.Klimešová MichaelaZŠ 8. května, Šumperk26.35+11.47
13.Sikorová TerezieZŠ 8. května, Šumperk28.50+14.02
14.Guttlerová ViktorieZŠ Vrchlického, Šumperk29.00+14.12
Grégrová ZuzanaZŠ a MŠ TěšeticeDISK

DS

2,0 km, 14 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Plhalová ŠárkaGymnázium Šumperk13.28
2.Pšenčíková AdélaObchodní akademie Šumperk13.47+ 0.19
3.Šneiderová DanielaGymnázium Zábřeh14.02+ 0.34
4.Rusnáková JiřinaObchodní akademie Šumperk15.03+ 1.35
5.Hegerová MichaelaObchodní akademie Šumperk18.07+ 4.39
6.Šinclová KateřinaObchodní akademie Šumperk18.34+ 5.06
7.Čadilová DominikaObchodní akademie Šumperk23.57+10.29
8.Tilcerová KateřinaObchodní akademie Šumperk24.58+11.30
9.Ospálková KláraGymnázium Zábřeh25.48+12.20
10.Brezovská AnetaObchodní akademie Šumperk26.00+12.32
11.Klimková JindriškaGymnázium Zábřeh48.29+35.01
12.Tunová Pavla, Minářová AdélaSŠ železniční, technická a služeb Šumperk58.18+44.50

H3

1,1 km, 9 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Sovadina MatějZŠ Hrabová11.29
2.Pánek AntonínZŠ a MŠ Nový Malín11.43+ 0.14
3.Macek JindřichZŠ a MŠ Bratrušov15.58+ 4.29
4.Krtička AntonínZŠ 8. května, Šumperk16.30+ 5.01
5.Macek VojtěchZŠ a MŠ Bratrušov18.52+ 7.23
Jordán DominikSchola Viva o.p.s. DISK

H5

1,5 km, 10 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Polášek FilipZŠ 8. května, Šumperk16.27
2.Sovadina JakubZŠ Hrabová18.47+ 2.20
3.Juřina MarekZŠ a MŠ Bratrušov20.57+ 4.30
4.Podušel DavidZŠ a MŠ Bratrušov22.14+ 5.47
5.Odrúšek AdamZŠ a MŠ Těšetice22.33+ 6.06
6.Fabiánek MatějZŠ a MŠ Bratrušov23.41+ 7.14
7.Bartoněk JanZŠ a MŠ Těšetice24.11+ 7.44
8.Škarda JosefZŠ a MŠ Těšetice24.37+ 8.10
9.Vittorio MartinZŠ a MŠ Těšetice25.42+ 9.15
10.Liďák LukášZŠ Sluneční, Šumperk34.48+18.21
11.Stříteský TomášZŠ Sluneční, Šumperk36.55+20.28
Zatloukal DominikZŠ Sluneční, ŠumperkDISK

H7

1,7 km, 12 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štábl PatrikZŠ a MŠ Nový Malín11.08
2.Tomanek LukášZŠ 8. května, Šumperk12.09+ 1.01
3.Jordán AlexandrZŠ 8. května, Šumperk12.27+ 1.19
4.Míča JanZŠ Vrchlického, Šumperk13.03+ 1.55
5.Vyskočil FilipGymnázium Šumperk13.06+ 1.58
6.Šula SebastianZŠ Sluneční, Šumperk13.35+ 2.27
7.Navrátil PavelZŠ Boženy Němcové, Zábřeh14.07+ 2.59
8.Šneider KvidoGymnázium Zábřeh14.45+ 3.37
9.Kobylka DavidIV. ZŠ Zábřeh14.57+ 3.49
10.Ondráček ViktorZŠ Vrchlického, Šumperk15.17+ 4.09
11.Sekanina OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh15.51+ 4.43
12.Bjalončík MichalZŠ 8. května, Šumperk16.15+ 5.07
13.Šmejdíř VincentGymnázium Zábřeh16.31+ 5.23
14.Pánek OndřejZŠ a MŠ Nový Malín16.52+ 5.44
15.Suchý PavelGymnázium Zábřeh17.08+ 6.00
16.Krejčí VojtěchGymnázium Zábřeh17.28+ 6.20
17.Navrátil AdamZŠ a MŠ Těšetice17.34+ 6.26
18.Fric AdamZŠ Vrchlického, Šumperk18.15+ 7.07
19.Nevrkla MatoušZŠ Sluneční, Šumperk18.38+ 7.30
20.Krmela ZdeněkZŠ Vrchlického, Šumperk18.41+ 7.33
21.Benč TomášZŠ Sluneční, Šumperk18.43+ 7.35
22.Bureš AdamGymnázium Zábřeh18.53+ 7.45
23.Řezníček AntonínGymnázium Zábřeh19.38+ 8.30
24.Stalmach IvoZŠ Sluneční, Šumperk19.41+ 8.33
25.Korner NikolasZŠ Sluneční, Šumperk20.05+ 8.57
26.Horníček JanZŠ Sluneční, Šumperk20.45+ 9.37
27.Fabiánek JakubZŠ Vrchlického, Šumperk21.13+10.05
28.Smoroj TomášZŠ Sluneční, Šumperk21.31+10.23
29.Žižka JakubZŠ Sluneční, Šumperk21.33+10.25
30.Chudoba AdamGymnázium Zábřeh22.01+10.53
31.Valášek TomášZŠ Sluneční, Šumperk24.51+13.43
32.Pouč MichalZŠ a MŠ Těšetice25.03+13.55
Babišta VítGymnázium ZábřehDISK
Langer FilipZŠ Sluneční, ŠumperkDISK

H9

2,0 km, 14 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štábl AdamZŠ a MŠ Nový Malín12.31
2.Morávek JakubGymnázium Zábřeh14.34+ 2.03
3.Šperlich JanGymnázium Šumperk14.47+ 2.16
4.Štoudek MartinGymnázium Zábřeh15.10+ 2.39
5.Polášek VítZŠ 8. května, Šumperk15.41+ 3.10
6.Karásek JakubZŠ Sluneční, Šumperk16.33+ 4.02
7.Bartášek TomášGymnázium Zábřeh17.05+ 4.34
8.Pechanec Leo AdamZŠ Vrchlického, Šumperk18.32+ 6.01
9.Pucher MarekGymnázium Zábřeh18.54+ 6.23
10.Pavelka OndřejZŠ 8. května, Šumperk20.10+ 7.39
11.Krňávek JiříZŠ 8. května, Šumperk22.33+10.02
12.Pražák OndřejZŠ Sluneční, Šumperk22.43+10.12
13.Schaffer MatějZŠ a MŠ Těšetice23.06+10.35
14.Krňávek FrantišekZŠ 8. května, Šumperk28.04+15.33
15.Tran Ba JanGymnázium Zábřeh29.05+16.34
16.Coufal OndřejZŠ Vrchlického, Šumperk29.13+16.42
17.Matura PavelZŠ Sluneční, Šumperk30.02+17.31
18.Prokop MartinZŠ Vrchlického, Šumperk32.09+19.38
19.Kryštof VítZŠ Vrchlického, Šumperk35.02+22.31
20.Dostál PetrZŠ Sluneční, Šumperk38.29+25.58
21.Šimáček OndřejZŠ Sluneční, Šumperk41.37+29.06
Kapl DanielZŠ Vrchlického, ŠumperkDISK

HS

2,3 km, 14 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Matoušek MatějGymnázium Šumperk12.14
2.Šafář MartinGymnázium Šumperk12.22+ 0.08
3.Stryk ŠtěpánGymnázium Šumperk13.07+ 0.53
4.Jurásek FilipSŠ železniční, technická a služeb Šumperk13.56+ 1.42
5.Kaprál JanGymnázium Šumperk14.18+ 2.04
6.Seidenglanz JáchymGymnázium Šumperk14.45+ 2.31
7.Vyskočil VojtěchGymnázium Šumperk15.40+ 3.26
8.Mondek MatějObchodní akademie Šumperk16.04+ 3.50
9.Janků MichalSŠ železniční, technická a služeb Šumperk16.14+ 3.60
10.Mikulenka ŠtěpánObchodní akademie Šumperk16.20+ 4.06
11.Pechanec Michal, Barvíř ZdeněkSŠ železniční, technická a služeb Šumperk16.40+ 4.26
12.Zajíček OndřejSŠ železniční, technická a služeb Šumperk16.50+ 4.36
13.Peša KryštofGymnázium Zábřeh17.35+ 5.21
14.Skýva OndřejGymnázium Šumperk18.00+ 5.46
15.Najvárek Matěj, Kubíček FilipSŠ železniční, technická a služeb Šumperk19.32+ 7.18
16.Kamlar JanGymnázium Zábřeh20.54+ 8.40
17.Babinet PatrikObchodní akademie Šumperk22.35+10.21
18.Fiala Jan, Molík JanSŠ železniční, technická a služeb Šumperk24.26+12.12
19.Šimek Vojtěch, Hanuš AdamSŠ železniční, technická a služeb Šumperk35.02+22.48
20.Franková Nikola, Hanuš DušanSŠ železniční, technická a služeb Šumperk38.03+25.49
MSKosová DenisaOK 99 Hradec Králové12.11
MSŽenčák JaroslavObchodní akademie Šumperk14.38+ 2.24
MSMožný StanislavVSK Přírodní vědy Praha16.02+ 3.48
MSZimmermann ZdeněkGymnázium Zábřeh17.56+ 5.42
MSRoubalík RadovanZŠ a MŠ Těšetice18.24+ 6.10

Pořádají