Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Krajské kolo - Olomoucký kraj, 21. 5. 2019, Plavecký areál Zábřeh

Kategorie D3

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2058485 Paloncý Adéla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617013 Závodná Kateřina 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108906 Jordánová Nelly SV C Schola Viva o.p.s. 4634081 Ebnerová Alena ZGK C ZŠ a G města Konice 2143404 Zvrnova Lenka ZHS C ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 2122249 Gottwaldová Amálie ZHS C ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 2102733 Bábková Amálie ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 52510 Janků Michala ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk

Kategorie D5

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4687 Holzerová Natálie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2053541 Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446409 Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7211248 Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 52539 Blažková Andrea ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337903 Horvátová Eva ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2090865 Rozsívalová Adéla ZGK C ZŠ a G města Konice 2122254 Kubálková Eliška ZHM C ZŠ Horka nad Moravou 681869 Chytráčková Zuzana ZKR C ZŠ Krumsín 682345 Štefková Michaela ZKR C ZŠ Krumsín 2061810 Otrubová Karolína ZKR C ZŠ Krumsín 2143403 Vaculová Ester ZNS C ZŠ nám. Svobody, Šternberk 2061817 Slezáková Vendula ZPL C ZŠ Plumlov 2127575 Jungmannová Sofie ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2135198 Vrbová Marie ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2135196 Vavrdová Karolína ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2135185 Klapková Alžběta ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 52561 Matoušková Johana ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 2122246 Kučerová Klaudie ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 2112745 Burdová Hana ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk

Kategorie D7

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2127591 Sojková Monika 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2141940 Pechová Lucie 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125334 Treutnerová Natálie 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4617017 Masná Isabelle 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617016 Chaloupková Denisa 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617015 Račáková Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617014 Mazánková Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108881 Plachá Aneta CMG C Cyrilometodějské gymnázium Prostějov 2112722 Přikrylová Jana GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 2112741 Přikrylová Ivana GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 4703 Vavříková Tereza GS C Gymnázium Šumperk 2108918 Zatloukalová Julie GST C Gymnázium Šternberk 2148071 Venusová Anna GST C Gymnázium Šternberk 2108903 Mikošková Marie GST C Gymnázium Šternberk 2108917 Kotrle Sylvia GST C Gymnázium Šternberk 2108904 Burdová Helena GST C Gymnázium Šternberk 4710 Pešová Vivienne GZ C Gymnázium Zábřeh 4709 Melicheríková Beáta GZ C Gymnázium Zábřeh 4708 Sovadinová Klára GZ C Gymnázium Zábřeh 2111803 Šaňáková Marie SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337906 Štoudková Kateřina ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337905 Štolzová Sára ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2126255 Burgetová Anna ZGK C ZŠ a G města Konice 2126251 Langerová Eliška ZGK C ZŠ a G města Konice 2067322 Dvořáková Ema ZGK C ZŠ a G města Konice 361996 Hájková Michaela ZGK C ZŠ a G města Konice 515427 Benešová Anežka ZGK C ZŠ a G města Konice 4617012 Večeřová Markéta ZOS C ZŠ Spojenců, Olomouc 4617011 Valachová Markéta ZOS C ZŠ Spojenců, Olomouc 4617010 Jašková Zuzana ZOS C ZŠ Spojenců, Olomouc 4617009 Jílková Lenka ZOS C ZŠ Spojenců, Olomouc 4617008 Jílková Pavla ZOS C ZŠ Spojenců, Olomouc 2085598 Pattermanová Magdalena ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 337910 Lipenská Ester ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie D9

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141935 Grégrová Zuzana 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4690 Kovářová Eliška 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 995815 Mullerová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4688 Prokopová Šárka 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 206390 Karásková Denisa CMG C Cyrilometodějské gymnázium Prostějov 1400409 Němečková Kateřina GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 8660570 Černochová Michaela GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 4705 Zindulková Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 443076 Šánová Julie GS C Gymnázium Šumperk 2080829 Pospíšilová Stella GST C Gymnázium Šternberk 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh 2020728 Smékalová Viktorie SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2020729 Smékalová Karolína SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2035723 Lukašáková Sára SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 337909 Pobucká Eliška ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337908 Blažková Simona ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 8660567 Lubrichová Veronika ZHS C ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 2035719 Neumannová Kristýna ZNS C ZŠ nám. Svobody, Šternberk 337913 Hloušková Marcela ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie DS

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4707 Ottová Michaela GS C Gymnázium Šumperk 920661 Plhalová Šárka GS C Gymnázium Šumperk 2103267 Murínová Markéta GS C Gymnázium Šumperk 4699 Březinová Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 7206537 Smolková Sabina GST C Gymnázium Šternberk 7203461 Skoupá Vendula GST C Gymnázium Šternberk 2080839 Pospíšilová Helena GST C Gymnázium Šternberk 8655379 Marková Ema GST C Gymnázium Šternberk 2143401 Juráková Karolína GST C Gymnázium Šternberk 4735 Tilcerová Karolína OAS C Obchodní akademie Šumperk 4729 Brezovská Aneta OAS C Obchodní akademie Šumperk 4728 Hegerová Michaela OAS C Obchodní akademie Šumperk 4727 Šinclová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk 4726 Čadilová Dominika OAS C Obchodní akademie Šumperk 4725 Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C TJ SOKOL Plumlov 4741 Střídová Adéla SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 8660531 Bídová Markéta SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2092435 Raclavská Lenka SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 8680601 Raclavská Zuzana SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 52722 Kličková Anna ZGK C ZŠ a G města Konice

Kategorie H3

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4697 Vlček Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 7204982 Krtička Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2103281 Jordán Dominik SV C Schola Viva o.p.s. 2020742 Beneš Jan ZGK C ZŠ a G města Konice 2020738 Čeřovský Filip ZGK C ZŠ a G města Konice 2090866 Rozsíval Martin ZGK C ZŠ a G města Konice 4617007 Sovadina Matěj ZH C ZŠ Hrabová 896972 Hřivňák Petr ZKR C ZŠ Krumsín 4617002 Macek Votěch ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617001 Macek Jindřich ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 2127543 Vrba Antonín ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2102715 Tříska David ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2080967 Zatloukal Vojtech ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 224904 Matoušek Jan ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 2073656 Marek Martin ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk

Kategorie H5

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125314 Odrúšek Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125324 Škarda Josef 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2121889 Vittorio Martin 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2141939 Bartoněk Jan 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2058484 Paloncý Jan 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2073739 Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2112769 Mikoška Jan ZBL C ZŠ a MŠ Bělkovice-Lašťany 2001979 Král Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337904 Hohn Roman ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2134360 Podzimek Theodor ZGK C ZŠ a G města Konice 2108889 Sovadina Jakub ZH C ZŠ Hrabová 4617006 Fabiánek Matěj ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617005 Juřina Marek ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4617004 Podušel David ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 2051506 Novotný Jakub ZPL C ZŠ Plumlov 2051531 Brablec Václav ZPL C ZŠ Plumlov 2135162 Mikuš Matěj ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 426313 Macek Vojtěch ZPZ C ZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh 2129179 Vavrečka Radek ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 2108898 Světnický Antonín ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk 2073422 Akrap Kryštof ZSS C ZŠ Svatoplukova, Šternberk

Kategorie H7

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125326 Pouč Michal 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2127603 Navrátil Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2056285 Tomanek Lukáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4692 Bjalončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2056276 Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108908 Poláček Tomáš CMG C Cyrilometodějské gymnázium Prostějov 2108899 Plachý Ondřej CMG C Cyrilometodějské gymnázium Prostějov 8440505 Štorek Jan GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 8667538 Černoch Martin GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 4717 Chudoba Adam GZ C Gymnázium Zábřeh 4716 Šmejdíř Vincent GZ C Gymnázium Zábřeh 4712 Krejčí Vojtěch GZ C Gymnázium Zábřeh 4711 Babišta Vít GZ C Gymnázium Zábřeh 53003 Šneider Kvido GZ C Gymnázium Zábřeh 4785 Hartman Daniel SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2148147 Robenek Jiří SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2073669 Dzik Ondřej SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 337907 Pavlík Jan ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 7206535 Navrátil Pavel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 301698 Sekanina Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2067321 Dvořák Štěpán ZGK C ZŠ a G města Konice 1417249 Křupka Tadeáš ZGK C ZŠ a G města Konice 8663160 Soldán Robin ZPL C ZŠ Plumlov 2102717 Šnajdr Jakub ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2102716 Šišma Daniel ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2102714 Fajstl Vojtěch ZPT C ZŠ a MŠ Ptení 2056308 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 2108916 Míča Jan ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie H9

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125332 Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125328 Schaffer Matěj 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 4696 Krňávek František 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446448 Pavelka Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4694 Blíhal Daniel 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108865 Poláček Lukáš GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov 2104587 Šána Robin GS C Gymnázium Šumperk 4704 Šperlich Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 4724 Pucher Marek GZ C Gymnázium Zábřeh 4721 Tran Ba Duc Ahn GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 337902 Šotek Adam SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 337901 Doseděl David SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 53565 Kroul Jiří ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 7210093 Greschner Adam ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 1418768 Beneš Jindřich ZGK C ZŠ a G města Konice 2124789 Karásek Antonín ZPL C ZŠ Plumlov 52512 Maťátko Václav ZSD C ZŠ Aloise Štěpánka Dolany

Kategorie HS

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141937 Roubalík Radovan 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 8655380 Lukašák Šimon GCO C Gymnázium Čajkovského Olomouc 2088178 Dostál František GJO C Gymnázium Jana Opletala, Litovel 4706 Vyskočil Vojtěch GS C Gymnázium Šumperk 1407427 Seidenglanz Jáchym GS C Gymnázium Šumperk 7207780 Kaprál Jan GS C Gymnázium Šumperk 2067336 Grulich Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 229473 Stryk Štěpán GS C Gymnázium Šumperk 8662432 Šafář Martin GS C Gymnázium Šumperk 2035722 Zdařil Matěj GST C Gymnázium Šternberk 8656687 Světnický František GST C Gymnázium Šternberk 2027241 Neumann David GST C Gymnázium Šternberk 8655382 Doležal Matyáš GST C Gymnázium Šternberk 2060274 Ženčák Jaroslav OAS C Obchodní akademie Šumperk 4739 Babinet Patrik OAS C Obchodní akademie Šumperk 4736 Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk 7202871 Jirka Matyáš SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2113074 Rajman Filip SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 52733 Šimek Štěpán SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2060295 Poštulka Lukáš SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 8090134 Svoboda Radek SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 2124774 Karásek František SPO C Střední průmyslová škola strojnická O 52553 Najvárek Matěj SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 52656 Zajíček Ondřej SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 224897 Janků Michal SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 224899 Jurásek Filip SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 52720 Burget Jindřich ZGK C ZŠ a G města Konice

Pořádají