Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Krajské kolo - Olomoucký kraj, 21. 5. 2019, Plavecký areál Zábřeh

3SX ZŠ a MŠ Těšetice

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 33) 2141939 H5 3SX Bartoněk Jan ( 34) 2121889 H5 3SX Vittorio Martin ( 35) 2125324 H5 3SX Škarda Josef ( 36) 2125314 H5 3SX Odrúšek Adam ( 37) 2127603 H7 3SX Navrátil Adam ( 38) 2125326 H7 3SX Pouč Michal ( 39) 2125334 D7 3SX Treutnerová Natálie ( 40) 2141940 D7 3SX Pechová Lucie ( 41) 2127591 D7 3SX Sojková Monika ( 42) 2125328 H9 3SX Schaffer Matěj ( 43) 2125332 H9 3SX Lavrenčík Filip ( 44) 2141935 D9 3SX Grégrová Zuzana ( 45) 2141937 HS 3SX Roubalík Radovan

3ZS ZŠ 8. května, Šumperk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 4617013 D3 3ZS Závodná Kateřina ( 53) 2058485 D3 3ZS Paloncý Adéla ( 54) 7211248 D5 3ZS Reichlová Pavla ( 55) 446409 D5 3ZS Reichlová Lucie ( 56) 2053541 D5 3ZS Tomanková Alice ( 57) 4687 D5 3ZS Holzerová Natálie ( 59) 4617014 D7 3ZS Mazánková Alena ( 60) 4617015 D7 3ZS Račáková Zuzana ( 61) 4617016 D7 3ZS Chaloupková Denisa ( 62) 4617017 D7 3ZS Masná Isabelle ( 65) 4688 D9 3ZS Prokopová Šárka ( 66) 995815 D9 3ZS Mullerová Marie ( 67) 4690 D9 3ZS Kovářová Eliška ( 70) 7204982 H3 3ZS Krtička Antonín ( 71) 2073739 H5 3ZS Polášek Filip ( 72) 2056276 H7 3ZS Jordán Alexandr ( 74) 4692 H7 3ZS Bjalončík Michal ( 75) 2056285 H7 3ZS Tomanek Lukáš ( 76) 4694 H9 3ZS Blíhal Daniel ( 77) 446448 H9 3ZS Pavelka Ondřej ( 80) 4696 H9 3ZS Krňávek František ( 169) 4697 H3 3ZS Vlček Antonín ( 170) 2058484 H5 3ZS Paloncý Jan

CMG Cyrilometodějské gymnázium Prostějov

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135) 2108881 D7 CMG Plachá Aneta ( 136) 2108899 H7 CMG Plachý Ondřej ( 137) 2108908 H7 CMG Poláček Tomáš ( 138) 206390 D9 CMG Karásková Denisa

GCO Gymnázium Čajkovského Olomouc

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 219) 8655380 HS GCO Lukašák Šimon

GJO Gymnázium Jana Opletala, Litovel

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 2088178 HS GJO Dostál František

GJW Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 8667538 H7 GJW Černoch Martin ( 2) 8440505 H7 GJW Štorek Jan ( 3) 2108865 H9 GJW Poláček Lukáš ( 4) 2112741 D7 GJW Přikrylová Ivana ( 5) 2112722 D7 GJW Přikrylová Jana ( 6) 8660570 D9 GJW Černochová Michaela ( 7) 1400409 D9 GJW Němečková Kateřina

GS Gymnázium Šumperk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 8662432 HS GS Šafář Martin ( 110) 229473 HS GS Stryk Štěpán ( 111) 2067336 HS GS Grulich Ondřej ( 112) 7207780 HS GS Kaprál Jan ( 113) 1407427 HS GS Seidenglanz Jáchym ( 114) 4699 DS GS Březinová Štěpánka ( 115) 2103267 DS GS Murínová Markéta ( 116) 920661 DS GS Plhalová Šárka ( 154) 4703 D7 GS Vavříková Tereza ( 181) 4704 H9 GS Šperlich Ondřej ( 182) 2104587 H9 GS Šána Robin ( 183) 443076 D9 GS Šánová Julie ( 184) 4705 D9 GS Zindulková Štěpánka ( 185) 4706 HS GS Vyskočil Vojtěch ( 186) 4707 DS GS Ottová Michaela

GST Gymnázium Šternberk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 202) 2108904 D7 GST Burdová Helena ( 203) 2108917 D7 GST Kotrle Sylvia ( 204) 2108903 D7 GST Mikošková Marie ( 205) 2148071 D7 GST Venusová Anna ( 206) 2108918 D7 GST Zatloukalová Julie ( 207) 2080829 D9 GST Pospíšilová Stella ( 208) 2143401 DS GST Juráková Karolína ( 209) 8655379 DS GST Marková Ema ( 210) 2080839 DS GST Pospíšilová Helena ( 211) 7203461 DS GST Skoupá Vendula ( 212) 7206537 DS GST Smolková Sabina ( 213) 8655382 HS GST Doležal Matyáš ( 214) 2027241 HS GST Neumann David ( 215) 8656687 HS GST Světnický František ( 216) 2035722 HS GST Zdařil Matěj

GZ Gymnázium Zábřeh

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 155) 4708 D7 GZ Sovadinová Klára ( 156) 4709 D7 GZ Melicheríková Beáta ( 157) 4710 D7 GZ Pešová Vivienne ( 158) 7206550 D9 GZ Navrátilová Marie ( 159) 406938 D9 GZ Vorlová Eva ( 160) 53003 H7 GZ Šneider Kvido ( 161) 4711 H7 GZ Babišta Vít ( 162) 4712 H7 GZ Krejčí Vojtěch ( 163) 4716 H7 GZ Šmejdíř Vincent ( 164) 4717 H7 GZ Chudoba Adam ( 165) 53112 H9 GZ Štoudek Martin ( 166) 416716 H9 GZ Bartášek Tomáš ( 167) 4721 H9 GZ Tran Ba Duc Ahn ( 168) 4724 H9 GZ Pucher Marek

OAS Obchodní akademie Šumperk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 4725 DS OAS Rusnáková Jiřina ( 94) 4726 DS OAS Čadilová Dominika ( 95) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla ( 96) 4727 DS OAS Šinclová Kateřina ( 97) 4728 DS OAS Hegerová Michaela ( 98) 4729 DS OAS Brezovská Aneta ( 99) 4735 DS OAS Tilcerová Karolína ( 100) 4736 HS OAS Mikulenka Štěpán ( 101) 4739 HS OAS Babinet Patrik ( 102) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav

PLU TJ SOKOL Plumlov

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 995816 DS PLU 7852 Otrubová Johana

SGO Slovanské gymnázium Olomouc

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 2111803 D7 SGO Šaňáková Marie ( 118) 2035723 D9 SGO Lukašáková Sára ( 119) 2020729 D9 SGO Smékalová Karolína ( 120) 2020728 D9 SGO Smékalová Viktorie ( 121) 8680601 DS SGO Raclavská Zuzana ( 122) 2092435 DS SGO Raclavská Lenka ( 123) 8660531 DS SGO Bídová Markéta ( 124) 4741 DS SGO Střídová Adéla ( 125) 2073669 H7 SGO Dzik Ondřej ( 126) 2148147 H7 SGO Robenek Jiří ( 127) 4785 H7 SGO Hartman Daniel ( 128) 337901 H9 SGO Doseděl David ( 129) 337902 H9 SGO Šotek Adam ( 130) 8090134 HS SGO Svoboda Radek ( 131) 2060295 HS SGO Poštulka Lukáš ( 132) 52733 HS SGO Šimek Štěpán ( 133) 2113074 HS SGO Rajman Filip ( 134) 7202871 HS SGO Jirka Matyáš

SPO Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 103) 2124774 HS SPO Karásek František

SV Schola Viva o.p.s.

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 173) 2108906 D3 SV Jordánová Nelly ( 174) 2103281 H3 SV Jordán Dominik

SZT SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 221) 224899 HS SZT Jurásek Filip ( 222) 224897 HS SZT Janků Michal ( 223) 52656 HS SZT Zajíček Ondřej ( 224) 52553 HS SZT Najvárek Matěj

ZBL ZŠ a MŠ Bělkovice-Lašťany

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 2112769 H5 ZBL Mikoška Jan

ZBZ ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 139) 337903 D5 ZBZ Horvátová Eva ( 140) 52539 D5 ZBZ Blažková Andrea ( 141) 337904 H5 ZBZ Hohn Roman ( 142) 2001979 H5 ZBZ Král Ondřej ( 143) 337905 D7 ZBZ Štolzová Sára ( 144) 337906 D7 ZBZ Štoudková Kateřina ( 145) 416509 D7 ZBZ Bartášková Karolína ( 146) 9132 D7 ZBZ Pazderníková Zdeňka ( 147) 301698 H7 ZBZ Sekanina Ondřej ( 148) 7206535 H7 ZBZ Navrátil Pavel ( 149) 337907 H7 ZBZ Pavlík Jan ( 150) 7210093 H9 ZBZ Greschner Adam ( 151) 53565 H9 ZBZ Kroul Jiří ( 152) 337908 D9 ZBZ Blažková Simona ( 153) 337909 D9 ZBZ Pobucká Eliška

ZGK ZŠ a G města Konice

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 4634081 D3 ZGK Ebnerová Alena ( 18) 2090865 D5 ZGK Rozsívalová Adéla ( 19) 515427 D7 ZGK Benešová Anežka ( 20) 361996 D7 ZGK Hájková Michaela ( 21) 2067322 D7 ZGK Dvořáková Ema ( 22) 2126251 D7 ZGK Langerová Eliška ( 23) 2126255 D7 ZGK Burgetová Anna ( 24) 52722 DS ZGK Kličková Anna ( 25) 2090866 H3 ZGK Rozsíval Martin ( 26) 2020738 H3 ZGK Čeřovský Filip ( 27) 2020742 H3 ZGK Beneš Jan ( 28) 2134360 H5 ZGK Podzimek Theodor ( 29) 1417249 H7 ZGK Křupka Tadeáš ( 30) 2067321 H7 ZGK Dvořák Štěpán ( 31) 1418768 H9 ZGK Beneš Jindřich ( 32) 52720 HS ZGK Burget Jindřich

ZH ZŠ Hrabová

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171) 2108889 H5 ZH Sovadina Jakub ( 172) 4617007 H3 ZH Sovadina Matěj

ZHM ZŠ Horka nad Moravou

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 220) 2122254 D5 ZHM Kubálková Eliška

ZHS ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 187) 2122249 D3 ZHS Gottwaldová Amálie ( 188) 2143404 D3 ZHS Zvrnova Lenka ( 189) 8660567 D9 ZHS Lubrichová Veronika

ZKR ZŠ Krumsín

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 2061810 D5 ZKR Otrubová Karolína ( 14) 682345 D5 ZKR Štefková Michaela ( 15) 681869 D5 ZKR Chytráčková Zuzana ( 16) 896972 H3 ZKR Hřivňák Petr

ZMB ZŠ a MŠ Bratrušov

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 4617001 H3 ZMB Macek Jindřich ( 176) 4617002 H3 ZMB Macek Votěch ( 177) 4617004 H5 ZMB Podušel David ( 178) 4617005 H5 ZMB Juřina Marek ( 179) 4617006 H5 ZMB Fabiánek Matěj

ZNS ZŠ nám. Svobody, Šternberk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 200) 2143403 D5 ZNS Vaculová Ester ( 201) 2035719 D9 ZNS Neumannová Kristýna

ZOS ZŠ Spojenců, Olomouc

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 47) 4617008 D7 ZOS Jílková Pavla ( 48) 4617009 D7 ZOS Jílková Lenka ( 49) 4617010 D7 ZOS Jašková Zuzana ( 50) 4617011 D7 ZOS Valachová Markéta ( 51) 4617012 D7 ZOS Večeřová Markéta

ZPL ZŠ Plumlov

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 8) 2124789 H9 ZPL Karásek Antonín ( 9) 8663160 H7 ZPL Soldán Robin ( 10) 2051531 H5 ZPL Brablec Václav ( 11) 2061817 D5 ZPL Slezáková Vendula ( 12) 2051506 H5 ZPL Novotný Jakub

ZPT ZŠ a MŠ Ptení

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 2102733 D3 ZPT Bábková Amálie ( 83) 2102715 H3 ZPT Tříska David ( 84) 2127543 H3 ZPT Vrba Antonín ( 85) 2135185 D5 ZPT Klapková Alžběta ( 86) 2135196 D5 ZPT Vavrdová Karolína ( 87) 2135198 D5 ZPT Vrbová Marie ( 88) 2127575 D5 ZPT Jungmannová Sofie ( 89) 2135162 H5 ZPT Mikuš Matěj ( 90) 2102714 H7 ZPT Fajstl Vojtěch ( 91) 2102716 H7 ZPT Šišma Daniel ( 92) 2102717 H7 ZPT Šnajdr Jakub

ZPZ ZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 426313 H5 ZPZ Macek Vojtěch

ZSD ZŠ Aloise Štěpánka Dolany

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 52512 H9 ZSD Maťátko Václav

ZSS ZŠ Svatoplukova, Šternberk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 190) 52510 D3 ZSS Janků Michala ( 191) 2112745 D5 ZSS Burdová Hana ( 192) 2122246 D5 ZSS Kučerová Klaudie ( 193) 52561 D5 ZSS Matoušková Johana ( 194) 2073656 H3 ZSS Marek Martin ( 195) 224904 H3 ZSS Matoušek Jan ( 196) 2080967 H3 ZSS Zatloukal Vojtech ( 197) 2073422 H5 ZSS Akrap Kryštof ( 198) 2108898 H5 ZSS Světnický Antonín ( 199) 2129179 H5 ZSS Vavrečka Radek

ZSV ZŠ Vrchlického, Šumperk

21.05.2019 Přebor škol v OB 2018/2019 - krajské kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 104) 337910 D7 ZSV Lipenská Ester ( 105) 2108916 H7 ZSV Míča Jan ( 106) 2085598 D7 ZSV Pattermanová Magdalena ( 107) 2056308 H7 ZSV Ondráček Viktor ( 108) 337913 D9 ZSV Hloušková Marcela

Pořádají