Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Krajské kolo - Olomoucký kraj, 21. 5. 2019, Plavecký areál Zábřeh

Kategorie D3

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK 0 = 11:00:00 2108906 Jordánová Nelly SV 1 = 11:01:00 2122249 Gottwaldová Amálie ZHS 2 = 11:02:00 4634081 Ebnerová Alena ZGK 3 = 11:03:00 52510 Janků Michala ZSS 4 = 11:04:00 ......................... VAK 5 = 11:05:00 4617013 Závodná Kateřina 3ZS 6 = 11:06:00 2102733 Bábková Amálie ZPT 7 = 11:07:00 2143404 Zvrnova Lenka ZHS 8 = 11:08:00 2058485 Paloncý Adéla 3ZS 9 = 11:09:00 ......................... VAK 10 = 11:10:00

Kategorie D5

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2122246 Kučerová Klaudie ZSS 20 = 11:20:00 2061817 Slezáková Vendula ZPL 21 = 11:21:00 682345 Štefková Michaela ZKR 22 = 11:22:00 2112745 Burdová Hana ZSS 23 = 11:23:00 2061810 Otrubová Karolína ZKR 24 = 11:24:00 52539 Blažková Andrea ZBZ 25 = 11:25:00 7211248 Reichlová Pavla 3ZS 26 = 11:26:00 2143403 Vaculová Ester ZNS 27 = 11:27:00 52561 Matoušková Johana ZSS 28 = 11:28:00 ......................... VAK 29 = 11:29:00 2135185 Klapková Alžběta ZPT 30 = 11:30:00 681869 Chytráčková Zuzana ZKR 31 = 11:31:00 4687 Holzerová Natálie 3ZS 32 = 11:32:00 2122254 Kubálková Eliška ZHM 33 = 11:33:00 2127525 Vavrdová Karolína ZPT 34 = 11:34:00 ......................... VAK 35 = 11:35:00 2135198 Vrbová Marie ZPT 36 = 11:36:00 2090865 Rozsívalová Adéla ZGK 37 = 11:37:00 2053541 Tomanková Alice 3ZS 38 = 11:38:00 337903 Horvátová Eva ZBZ 39 = 11:39:00 2127575 Jungmannová Sofie ZPT 40 = 11:40:00 446409 Reichlová Lucie 3ZS 41 = 11:41:00 ......................... VAK 42 = 11:42:00 2061762 Frélichová Karolína ZKR 43 = 11:43:00 ......................... VAK 44 = 11:44:00

Kategorie D7

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
337905 Štolzová Sára ZBZ 22 = 11:22:00 2073423 Niklová Lucie ZHS 23 = 11:23:00 2111803 Šaňáková Marie SGO 24 = 11:24:00 ......................... VAK 25 = 11:25:00 4617014 Mazánková Alena 3ZS 26 = 11:26:00 ......................... VAK 27 = 11:27:00 4617016 Chaloupková Denisa 3ZS 28 = 11:28:00 2108917 Kotrle Sylvia GST 29 = 11:29:00 4617012 Večeřová Markéta ZOS 30 = 11:30:00 2108918 Zatloukalová Julie GST 31 = 11:31:00 4710 Pešová Vivienne GZ 32 = 11:32:00 515427 Benešová Anežka ZGK 33 = 11:33:00 4617010 Jašková Zuzana ZOS 34 = 11:34:00 2126251 Langerová Eliška ZGK 35 = 11:35:00 2108881 Plachá Aneta CMG 36 = 11:36:00 2112722 Přikrylová Jana GJW 37 = 11:37:00 2108904 Burdová Helena GST 38 = 11:38:00 337906 Štoudková Kateřina ZBZ 39 = 11:39:00 2112741 Přikrylová Ivana GJW 40 = 11:40:00 4703 Vavříková Tereza GS 41 = 11:41:00 416509 Bartášková Karolína ZBZ 42 = 11:42:00 ......................... VAK 43 = 11:43:00 4617011 Valachová Markéta ZOS 44 = 11:44:00 337910 Lipenská Ester ZSV 45 = 11:45:00 2125334 Treutnerová Natálie 3SX 46 = 11:46:00 4617017 Masná Isabelle 3ZS 47 = 11:47:00 4709 Melicheríková Beáta GZ 48 = 11:48:00 4617009 Jílková Lenka ZOS 49 = 11:49:00 4708 Sovadinová Klára GZ 50 = 11:50:00 ......................... VAK 51 = 11:51:00 2067322 Dvořáková Ema ZGK 52 = 11:52:00 4617015 Račáková Zuzana 3ZS 53 = 11:53:00 2127591 Sojková Monika 3SX 54 = 11:54:00 2148071 Venusová Anna GST 55 = 11:55:00 2141940 Pechová Lucie 3SX 56 = 11:56:00 2108903 Mikošková Marie GST 57 = 11:57:00 4617008 Jílková Pavla ZOS 58 = 11:58:00 361996 Hájková Michaela ZGK 59 = 11:59:00 2085598 Pattermanová Magdalena ZSV 60 = 12:00:00 2126255 Burgetová Anna ZGK 61 = 12:01:00 ......................... VAK 62 = 12:02:00 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ 63 = 12:03:00

Kategorie D9

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4690 Kovářová Eliška 3ZS 35 = 11:35:00 2020728 Smékalová Viktorie SGO 36 = 11:36:00 443076 Šánová Julie GS 37 = 11:37:00 995815 Mullerová Marie 3ZS 38 = 11:38:00 ......................... VAK 39 = 11:39:00 337908 Blažková Simona ZBZ 40 = 11:40:00 406938 Vorlová Eva GZ 41 = 11:41:00 ......................... VAK 42 = 11:42:00 2087689 Janečková Adéla CMG 43 = 11:43:00 2035719 Neumannová Kristýna ZNS 44 = 11:44:00 ......................... VAK 45 = 11:45:00 4705 Zindulková Štěpánka GS 46 = 11:46:00 ......................... VAK 47 = 11:47:00 2035723 Lukašáková Sára SGO 48 = 11:48:00 2141935 Grégrová Zuzana 3SX 49 = 11:49:00 2020729 Smékalová Karolína SGO 50 = 11:50:00 4688 Prokopová Šárka 3ZS 51 = 11:51:00 337913 Hloušková Marcela ZSV 52 = 11:52:00 2080829 Pospíšilová Stella GST 53 = 11:53:00 206390 Karásková Denisa CMG 54 = 11:54:00 ......................... VAK 55 = 11:55:00 8667550 Otrubová Anna CMG 56 = 11:56:00 ......................... VAK 57 = 11:57:00 337909 Pobucká Eliška ZBZ 58 = 11:58:00 7206550 Navrátilová Marie GZ 59 = 11:59:00 8660567 Lubrichová Veronika ZHS 60 = 12:00:00

Kategorie DS

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4728 Hegerová Michaela OAS -10 = 10:50:00 1400409 Němečková Kateřina GJW 30 = 11:30:00 7206537 Smolková Sabina GST 31 = 11:31:00 2092435 Raclavská Lenka SGO 32 = 11:32:00 2143401 Juráková Karolína GST 34 = 11:34:00 4729 Brezovská Aneta OAS 35 = 11:35:00 8680601 Raclavská Zuzana SGO 36 = 11:36:00 7203461 Skoupá Vendula GST 37 = 11:37:00 ......................... VAK 38 = 11:38:00 4741 Střídová Adéla SGO 39 = 11:39:00 2080839 Pospíšilová Helena GST 40 = 11:40:00 4725 Rusnáková Jiřina OAS 41 = 11:41:00 4707 Ottová Michaela GS 42 = 11:42:00 ......................... VAK 43 = 11:43:00 2103267 Murínová Markéta GS 44 = 11:44:00 995816 Otrubová Johana PLU 7852 45 = 11:45:00 920661 Plhalová Šárka GS 46 = 11:46:00 4735 Tilcerová Karolína OAS 47 = 11:47:00 8660531 Bídová Markéta SGO 48 = 11:48:00 8660570 Černochová Michaela GJW 49 = 11:49:00 4727 Šinclová Kateřina OAS 50 = 11:50:00 52722 Kličková Anna ZGK 51 = 11:51:00 446425 Pšenčíková Adéla OAS 52 = 11:52:00 4699 Březinová Štěpánka GS 53 = 11:53:00 8655379 Marková Ema GST 54 = 11:54:00 4726 Čadilová Dominika OAS 55 = 11:55:00

Kategorie H3

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4617001 Macek Jindřich ZMB -19 = 10:41:00 4617002 Macek Votěch ZMB -17 = 10:43:00 ......................... VAK 12 = 11:12:00 2073656 Marek Martin ZSS 13 = 11:13:00 896972 Hřivňák Petr ZKR 14 = 11:14:00 ......................... VAK 15 = 11:15:00 2080967 Zatloukal Vojtech ZSS 16 = 11:16:00 4617007 Sovadina Matěj ZH 17 = 11:17:00 224904 Matoušek Jan ZSS 18 = 11:18:00 2127543 Vrba Antonín ZPT 19 = 11:19:00 2090866 Rozsíval Martin ZGK 20 = 11:20:00 7204982 Krtička Antonín 3ZS 21 = 11:21:00 2020742 Beneš Jan ZGK 23 = 11:23:00 4697 Vlček Antonín 3ZS 24 = 11:24:00 2020738 Čeřovský Filip ZGK 25 = 11:25:00 2102715 Tříska David ZPT 26 = 11:26:00 2103281 Jordán Dominik SV 27 = 11:27:00 ......................... VAK 29 = 11:29:00

Kategorie H5

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4617004 Podušel David ZMB -20 = 10:40:00 4617005 Juřina Marek ZMB -18 = 10:42:00 4617006 Fabiánek Matěj ZMB -16 = 10:44:00 2129179 Vavrečka Radek ZSS 3 = 11:03:00 ......................... VAK 4 = 11:04:00 337904 Hohn Roman ZBZ 5 = 11:05:00 ......................... VAK 6 = 11:06:00 2134360 Podzimek Theodor ZGK 7 = 11:07:00 2121889 Vittorio Martin 3SX 8 = 11:08:00 426313 Macek Vojtěch ZPZ 9 = 11:09:00 2141939 Bartoněk Jan 3SX 10 = 11:10:00 2073422 Akrap Kryštof ZSS 11 = 11:11:00 2125324 Škarda Josef 3SX 12 = 11:12:00 2058484 Paloncý Jan 3ZS 14 = 11:14:00 2108889 Sovadina Jakub ZH 15 = 11:15:00 2001979 Král Ondřej ZBZ 16 = 11:16:00 ......................... VAK 17 = 11:17:00 2112769 Mikoška Jan ZBL 18 = 11:18:00 2108898 Světnický Antonín ZSS 19 = 11:19:00 2073739 Polášek Filip 3ZS 20 = 11:20:00 2051506 Novotný Jakub ZPL 21 = 11:21:00 2135162 Mikuš Matěj ZPT 23 = 11:23:00 2051531 Brablec Václav ZPL 25 = 11:25:00 ......................... VAK 26 = 11:26:00

Kategorie H7

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK 1 = 11:01:00 8663160 Soldán Robin ZPL 2 = 11:02:00 2102714 Fajstl Vojtěch ZPT 3 = 11:03:00 8667537 Otruba František CMG 4 = 11:04:00 4785 Hartman Daniel SGO 5 = 11:05:00 2108908 Poláček Tomáš CMG 6 = 11:06:00 337907 Pavlík Jan ZBZ 7 = 11:07:00 ......................... VAK 8 = 11:08:00 2125326 Pouč Michal 3SX 9 = 11:09:00 4716 Šmejdíř Vincent GZ 10 = 11:10:00 2056276 Jordán Alexandr 3ZS 11 = 11:11:00 4712 Krejčí Vojtěch GZ 12 = 11:12:00 2056285 Tomanek Lukáš 3ZS 13 = 11:13:00 301698 Sekanina Ondřej ZBZ 14 = 11:14:00 4711 Babišta Vít GZ 15 = 11:15:00 ......................... VAK 16 = 11:16:00 53003 Šneider Kvido GZ 17 = 11:17:00 2127603 Navrátil Adam 3SX 18 = 11:18:00 2073669 Dzik Ondřej SGO 19 = 11:19:00 ......................... VAK 20 = 11:20:00 ......................... VAK 21 = 11:21:00 4717 Chudoba Adam GZ 22 = 11:22:00 4692 Bjalončík Michal 3ZS 23 = 11:23:00 1417249 Křupka Tadeáš ZGK 24 = 11:24:00 7206535 Navrátil Pavel ZBZ 25 = 11:25:00 2067321 Dvořák Štěpán ZGK 26 = 11:26:00 2056308 Ondráček Viktor ZSV 27 = 11:27:00 2108899 Plachý Ondřej CMG 28 = 11:28:00 2108916 Míča Jan ZSV 29 = 11:29:00 2102717 Šnajdr Jakub ZPT 30 = 11:30:00 2148147 Robenek Jiří SGO 31 = 11:31:00 2102716 Šišma Daniel ZPT 32 = 11:32:00 ......................... VAK 33 = 11:33:00 ......................... VAK 34 = 11:34:00

Kategorie H9

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK 0 = 11:00:00 52512 Maťátko Václav ZSD 1 = 11:01:00 7210093 Greschner Adam ZBZ 2 = 11:02:00 2124789 Karásek Antonín ZPL 3 = 11:03:00 337915 Kroul Jiří ZBZ 4 = 11:04:00 4704 Šperlich Ondřej GS 5 = 11:05:00 337902 Šotek Adam SGO 6 = 11:06:00 4724 Pucher Marek GZ 7 = 11:07:00 337901 Doseděl David SGO 8 = 11:08:00 8667538 Černoch Martin GJW 9 = 11:09:00 446448 Pavelka Ondřej 3ZS 10 = 11:10:00 416716 Bartášek Tomáš GZ 11 = 11:11:00 ......................... VAK 12 = 11:12:00 53112 Štoudek Martin GZ 13 = 11:13:00 ......................... VAK 14 = 11:14:00 4694 Blíhal Daniel 3ZS 15 = 11:15:00 2125328 Schaffer Matěj 3SX 16 = 11:16:00 2104587 Šána Robin GS 17 = 11:17:00 1418768 Beneš Jindřich ZGK 18 = 11:18:00 4696 Krňávek František 3ZS 19 = 11:19:00 4721 Tran Ba Duc Ahn GZ 20 = 11:20:00 8440505 Štorek Jan GJW 21 = 11:21:00

Kategorie HS

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
229473 Stryk Štěpán GS 19 = 11:19:00 2060274 Ženčák Jaroslav OAS 20 = 11:20:00 224897 Janků Michal SZT 21 = 11:21:00 8656687 Světnický František GST 22 = 11:22:00 2060295 Poštulka Lukáš SGO 23 = 11:23:00 4617018 Peša Kryštof GZ 24 = 11:24:00 2067336 Grulich Ondřej GS 25 = 11:25:00 52733 Šimek Štěpán SGO 26 = 11:26:00 52720 Burget Jindřich ZGK 27 = 11:27:00 7202871 Jirka Matyáš SGO 28 = 11:28:00 8655382 Doležal Matyáš GST 29 = 11:29:00 8655380 Lukašák Šimon GCO 30 = 11:30:00 2035722 Zdařil Matěj GST 31 = 11:31:00 2113074 Rajman Filip SGO 32 = 11:32:00 2124774 Karásek František SPO 33 = 11:33:00 224899 Jurásek Filip SZT 34 = 11:34:00 2141937 Roubalík Radovan 3SX 35 = 11:35:00 1407427 Seidenglanz Jáchym GS 36 = 11:36:00 8090134 Svoboda Radek SGO 37 = 11:37:00 7207780 Kaprál Jan GS 38 = 11:38:00 4736 Mikulenka Štěpán OAS 39 = 11:39:00 52553 Najvárek Matěj SZT 40 = 11:40:00 4706 Vyskočil Vojtěch GS 41 = 11:41:00 ......................... VAK 42 = 11:42:00 2027241 Neumann David GST 43 = 11:43:00 ......................... VAK 44 = 11:44:00 2088178 Dostál František GJO 45 = 11:45:00 52656 Zajíček Ondřej SZT 46 = 11:46:00 8662432 Šafář Martin GS 47 = 11:47:00 4739 Babinet Patrik OAS 48 = 11:48:00 ......................... VAK 49 = 11:49:00

Pořádají