Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Krajské kolo - Olomoucký kraj, 21. 5. 2019, Plavecký areál Zábřeh

3SX ZŠ a MŠ Těšetice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 34) 2121889 H5 3SX Vittorio Martin 8.00 = 11:08:00 ( 38) 2125326 H7 3SX Pouč Michal 9.00 = 11:09:00 ( 33) 2141939 H5 3SX Bartoněk Jan 10.00 = 11:10:00 ( 35) 2125324 H5 3SX Škarda Josef 12.00 = 11:12:00 ( 42) 2125328 H9 3SX Schaffer Matěj 16.00 = 11:16:00 ( 37) 2127603 H7 3SX Navrátil Adam 18.00 = 11:18:00 ( 45) 2141937 HS 3SX Roubalík Radovan 35.00 = 11:35:00 ( 39) 2125334 D7 3SX Treutnerová Natálie 46.00 = 11:46:00 ( 44) 2141935 D9 3SX Grégrová Zuzana 49.00 = 11:49:00 ( 41) 2127591 D7 3SX Sojková Monika 54.00 = 11:54:00 ( 40) 2141940 D7 3SX Pechová Lucie 56.00 = 11:56:00

3ZS ZŠ 8. května, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 4617013 D3 3ZS Závodná Kateřina 6.00 = 11:06:00 ( 53) 2058485 D3 3ZS Paloncý Adéla 9.00 = 11:09:00 ( 77) 446448 H9 3ZS Pavelka Ondřej 10.00 = 11:10:00 ( 72) 2056276 H7 3ZS Jordán Alexandr 11.00 = 11:11:00 ( 75) 2056285 H7 3ZS Tomanek Lukáš 13.00 = 11:13:00 ( 170) 2058484 H5 3ZS Paloncý Jan 14.00 = 11:14:00 ( 76) 4694 H9 3ZS Blíhal Daniel 15.00 = 11:15:00 ( 80) 4696 H9 3ZS Krňávek František 19.00 = 11:19:00 ( 71) 2073739 H5 3ZS Polášek Filip 20.00 = 11:20:00 ( 70) 7204982 H3 3ZS Krtička Antonín 21.00 = 11:21:00 ( 74) 4692 H7 3ZS Bjalončík Michal 23.00 = 11:23:00 ( 169) 4697 H3 3ZS Vlček Antonín 24.00 = 11:24:00 ( 54) 7211248 D5 3ZS Reichlová Pavla 26.00 = 11:26:00 ( 59) 4617014 D7 3ZS Mazánková Alena 26.00 = 11:26:00 ( 61) 4617016 D7 3ZS Chaloupková Denisa 28.00 = 11:28:00 ( 57) 4687 D5 3ZS Holzerová Natálie 32.00 = 11:32:00 ( 67) 4690 D9 3ZS Kovářová Eliška 35.00 = 11:35:00 ( 56) 2053541 D5 3ZS Tomanková Alice 38.00 = 11:38:00 ( 66) 995815 D9 3ZS Mullerová Marie 38.00 = 11:38:00 ( 55) 446409 D5 3ZS Reichlová Lucie 41.00 = 11:41:00 ( 62) 4617017 D7 3ZS Masná Isabelle 47.00 = 11:47:00 ( 65) 4688 D9 3ZS Prokopová Šárka 51.00 = 11:51:00 ( 60) 4617015 D7 3ZS Račáková Zuzana 53.00 = 11:53:00

CMG Cyrilometodějské gymnázium Prostějov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 227) 8667537 H7 CMG Otruba František 4.00 = 11:04:00 ( 137) 2108908 H7 CMG Poláček Tomáš 6.00 = 11:06:00 ( 136) 2108899 H7 CMG Plachý Ondřej 28.00 = 11:28:00 ( 135) 2108881 D7 CMG Plachá Aneta 36.00 = 11:36:00 ( 229) 2087689 D9 CMG Janečková Adéla 43.00 = 11:43:00 ( 138) 206390 D9 CMG Karásková Denisa 54.00 = 11:54:00 ( 228) 8667550 D9 CMG Otrubová Anna 56.00 = 11:56:00

GCO Gymnázium Čajkovského Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 219) 8655380 HS GCO Lukašák Šimon 30.00 = 11:30:00

GJO Gymnázium Jana Opletala, Litovel


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 2088178 HS GJO Dostál František 45.00 = 11:45:00

GJW Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 8667538 H9 GJW Černoch Martin 9.00 = 11:09:00 ( 81) 8440505 H9 GJW Štorek Jan 21.00 = 11:21:00 ( 244) 1400409 DS GJW Němečková Kateřina 30.00 = 11:30:00 ( 5) 2112722 D7 GJW Přikrylová Jana 37.00 = 11:37:00 ( 4) 2112741 D7 GJW Přikrylová Ivana 40.00 = 11:40:00 ( 245) 8660570 DS GJW Černochová Michaela 49.00 = 11:49:00

GS Gymnázium Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 4704 H9 GS Šperlich Ondřej 5.00 = 11:05:00 ( 182) 2104587 H9 GS Šána Robin 17.00 = 11:17:00 ( 110) 229473 HS GS Stryk Štěpán 19.00 = 11:19:00 ( 111) 2067336 HS GS Grulich Ondřej 25.00 = 11:25:00 ( 113) 1407427 HS GS Seidenglanz Jáchym 36.00 = 11:36:00 ( 183) 443076 D9 GS Šánová Julie 37.00 = 11:37:00 ( 112) 7207780 HS GS Kaprál Jan 38.00 = 11:38:00 ( 154) 4703 D7 GS Vavříková Tereza 41.00 = 11:41:00 ( 185) 4706 HS GS Vyskočil Vojtěch 41.00 = 11:41:00 ( 186) 4707 DS GS Ottová Michaela 42.00 = 11:42:00 ( 115) 2103267 DS GS Murínová Markéta 44.00 = 11:44:00 ( 116) 920661 DS GS Plhalová Šárka 46.00 = 11:46:00 ( 184) 4705 D9 GS Zindulková Štěpánka 46.00 = 11:46:00 ( 109) 8662432 HS GS Šafář Martin 47.00 = 11:47:00 ( 114) 4699 DS GS Březinová Štěpánka 53.00 = 11:53:00

GST Gymnázium Šternberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 215) 8656687 HS GST Světnický František 22.00 = 11:22:00 ( 203) 2108917 D7 GST Kotrle Sylvia 29.00 = 11:29:00 ( 213) 8655382 HS GST Doležal Matyáš 29.00 = 11:29:00 ( 206) 2108918 D7 GST Zatloukalová Julie 31.00 = 11:31:00 ( 212) 7206537 DS GST Smolková Sabina 31.00 = 11:31:00 ( 216) 2035722 HS GST Zdařil Matěj 31.00 = 11:31:00 ( 208) 2143401 DS GST Juráková Karolína 34.00 = 11:34:00 ( 211) 7203461 DS GST Skoupá Vendula 37.00 = 11:37:00 ( 202) 2108904 D7 GST Burdová Helena 38.00 = 11:38:00 ( 210) 2080839 DS GST Pospíšilová Helena 40.00 = 11:40:00 ( 214) 2027241 HS GST Neumann David 43.00 = 11:43:00 ( 207) 2080829 D9 GST Pospíšilová Stella 53.00 = 11:53:00 ( 209) 8655379 DS GST Marková Ema 54.00 = 11:54:00 ( 205) 2148071 D7 GST Venusová Anna 55.00 = 11:55:00 ( 204) 2108903 D7 GST Mikošková Marie 57.00 = 11:57:00

GZ Gymnázium Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 168) 4724 H9 GZ Pucher Marek 7.00 = 11:07:00 ( 163) 4716 H7 GZ Šmejdíř Vincent 10.00 = 11:10:00 ( 166) 416716 H9 GZ Bartášek Tomáš 11.00 = 11:11:00 ( 162) 4712 H7 GZ Krejčí Vojtěch 12.00 = 11:12:00 ( 165) 53112 H9 GZ Štoudek Martin 13.00 = 11:13:00 ( 161) 4711 H7 GZ Babišta Vít 15.00 = 11:15:00 ( 160) 53003 H7 GZ Šneider Kvido 17.00 = 11:17:00 ( 167) 4721 H9 GZ Tran Ba Duc Ahn 20.00 = 11:20:00 ( 164) 4717 H7 GZ Chudoba Adam 22.00 = 11:22:00 ( 258) 4617018 HS GZ Peša Kryštof 24.00 = 11:24:00 ( 157) 4710 D7 GZ Pešová Vivienne 32.00 = 11:32:00 ( 159) 406938 D9 GZ Vorlová Eva 41.00 = 11:41:00 ( 156) 4709 D7 GZ Melicheríková Beáta 48.00 = 11:48:00 ( 155) 4708 D7 GZ Sovadinová Klára 50.00 = 11:50:00 ( 158) 7206550 D9 GZ Navrátilová Marie 59.00 = 11:59:00

OAS Obchodní akademie Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 4728 DS OAS Hegerová Michaela -10.00 = 10:50:00 ( 102) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav 20.00 = 11:20:00 ( 98) 4729 DS OAS Brezovská Aneta 35.00 = 11:35:00 ( 100) 4736 HS OAS Mikulenka Štěpán 39.00 = 11:39:00 ( 93) 4725 DS OAS Rusnáková Jiřina 41.00 = 11:41:00 ( 99) 4735 DS OAS Tilcerová Karolína 47.00 = 11:47:00 ( 101) 4739 HS OAS Babinet Patrik 48.00 = 11:48:00 ( 96) 4727 DS OAS Šinclová Kateřina 50.00 = 11:50:00 ( 95) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla 52.00 = 11:52:00 ( 94) 4726 DS OAS Čadilová Dominika 55.00 = 11:55:00

PLU TJ SOKOL Plumlov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 995816 DS PLU 7852 Otrubová Johana 45.00 = 11:45:00 0.00 Kč

SGO Slovanské gymnázium Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127) 4785 H7 SGO Hartman Daniel 5.00 = 11:05:00 ( 129) 337902 H9 SGO Šotek Adam 6.00 = 11:06:00 ( 128) 337901 H9 SGO Doseděl David 8.00 = 11:08:00 ( 125) 2073669 H7 SGO Dzik Ondřej 19.00 = 11:19:00 ( 131) 2060295 HS SGO Poštulka Lukáš 23.00 = 11:23:00 ( 117) 2111803 D7 SGO Šaňáková Marie 24.00 = 11:24:00 ( 132) 52733 HS SGO Šimek Štěpán 26.00 = 11:26:00 ( 134) 7202871 HS SGO Jirka Matyáš 28.00 = 11:28:00 ( 126) 2148147 H7 SGO Robenek Jiří 31.00 = 11:31:00 ( 122) 2092435 DS SGO Raclavská Lenka 32.00 = 11:32:00 ( 133) 2113074 HS SGO Rajman Filip 32.00 = 11:32:00 ( 120) 2020728 D9 SGO Smékalová Viktorie 36.00 = 11:36:00 ( 121) 8680601 DS SGO Raclavská Zuzana 36.00 = 11:36:00 ( 130) 8090134 HS SGO Svoboda Radek 37.00 = 11:37:00 ( 124) 4741 DS SGO Střídová Adéla 39.00 = 11:39:00 ( 118) 2035723 D9 SGO Lukašáková Sára 48.00 = 11:48:00 ( 123) 8660531 DS SGO Bídová Markéta 48.00 = 11:48:00 ( 119) 2020729 D9 SGO Smékalová Karolína 50.00 = 11:50:00

SPO Střední průmyslová škola strojnická Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 103) 2124774 HS SPO Karásek František 33.00 = 11:33:00

SV Schola Viva o.p.s.


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 173) 2108906 D3 SV Jordánová Nelly 1.00 = 11:01:00 ( 174) 2103281 H3 SV Jordán Dominik 27.00 = 11:27:00

SZT SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 222) 224897 HS SZT Janků Michal 21.00 = 11:21:00 ( 221) 224899 HS SZT Jurásek Filip 34.00 = 11:34:00 ( 224) 52553 HS SZT Najvárek Matěj 40.00 = 11:40:00 ( 223) 52656 HS SZT Zajíček Ondřej 46.00 = 11:46:00

ZBL ZŠ a MŠ Bělkovice-Lašťany


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 2112769 H5 ZBL Mikoška Jan 18.00 = 11:18:00

ZBZ ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 150) 7210093 H9 ZBZ Greschner Adam 2.00 = 11:02:00 ( 151) 337915 H9 ZBZ Kroul Jiří 4.00 = 11:04:00 ( 141) 337904 H5 ZBZ Hohn Roman 5.00 = 11:05:00 ( 149) 337907 H7 ZBZ Pavlík Jan 7.00 = 11:07:00 ( 147) 301698 H7 ZBZ Sekanina Ondřej 14.00 = 11:14:00 ( 142) 2001979 H5 ZBZ Král Ondřej 16.00 = 11:16:00 ( 143) 337905 D7 ZBZ Štolzová Sára 22.00 = 11:22:00 ( 140) 52539 D5 ZBZ Blažková Andrea 25.00 = 11:25:00 ( 148) 7206535 H7 ZBZ Navrátil Pavel 25.00 = 11:25:00 ( 139) 337903 D5 ZBZ Horvátová Eva 39.00 = 11:39:00 ( 144) 337906 D7 ZBZ Štoudková Kateřina 39.00 = 11:39:00 ( 152) 337908 D9 ZBZ Blažková Simona 40.00 = 11:40:00 ( 145) 416509 D7 ZBZ Bartášková Karolína 42.00 = 11:42:00 ( 153) 337909 D9 ZBZ Pobucká Eliška 58.00 = 11:58:00 ( 146) 9132 D7 ZBZ Pazderníková Zdeňka 63.00 = 12:03:00

ZGK ZŠ a G města Konice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 4634081 D3 ZGK Ebnerová Alena 3.00 = 11:03:00 ( 28) 2134360 H5 ZGK Podzimek Theodor 7.00 = 11:07:00 ( 31) 1418768 H9 ZGK Beneš Jindřich 18.00 = 11:18:00 ( 25) 2090866 H3 ZGK Rozsíval Martin 20.00 = 11:20:00 ( 27) 2020742 H3 ZGK Beneš Jan 23.00 = 11:23:00 ( 29) 1417249 H7 ZGK Křupka Tadeáš 24.00 = 11:24:00 ( 26) 2020738 H3 ZGK Čeřovský Filip 25.00 = 11:25:00 ( 30) 2067321 H7 ZGK Dvořák Štěpán 26.00 = 11:26:00 ( 32) 52720 HS ZGK Burget Jindřich 27.00 = 11:27:00 ( 19) 515427 D7 ZGK Benešová Anežka 33.00 = 11:33:00 ( 22) 2126251 D7 ZGK Langerová Eliška 35.00 = 11:35:00 ( 18) 2090865 D5 ZGK Rozsívalová Adéla 37.00 = 11:37:00 ( 24) 52722 DS ZGK Kličková Anna 51.00 = 11:51:00 ( 21) 2067322 D7 ZGK Dvořáková Ema 52.00 = 11:52:00 ( 20) 361996 D7 ZGK Hájková Michaela 59.00 = 11:59:00 ( 23) 2126255 D7 ZGK Burgetová Anna 61.00 = 12:01:00

ZH ZŠ Hrabová


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171) 2108889 H5 ZH Sovadina Jakub 15.00 = 11:15:00 ( 172) 4617007 H3 ZH Sovadina Matěj 17.00 = 11:17:00

ZHM ZŠ Horka nad Moravou


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 220) 2122254 D5 ZHM Kubálková Eliška 33.00 = 11:33:00

ZHS ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 187) 2122249 D3 ZHS Gottwaldová Amálie 2.00 = 11:02:00 ( 188) 2143404 D3 ZHS Zvrnova Lenka 8.00 = 11:08:00 ( 230) 2073423 D7 ZHS Niklová Lucie 23.00 = 11:23:00 ( 189) 8660567 D9 ZHS Lubrichová Veronika 60.00 = 12:00:00

ZKR ZŠ Krumsín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 16) 896972 H3 ZKR Hřivňák Petr 14.00 = 11:14:00 ( 14) 682345 D5 ZKR Štefková Michaela 22.00 = 11:22:00 ( 13) 2061810 D5 ZKR Otrubová Karolína 24.00 = 11:24:00 ( 15) 681869 D5 ZKR Chytráčková Zuzana 31.00 = 11:31:00 ( 226) 2061762 D5 ZKR Frélichová Karolína 43.00 = 11:43:00

ZMB ZŠ a MŠ Bratrušov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 177) 4617004 H5 ZMB Podušel David -20.00 = 10:40:00 ( 175) 4617001 H3 ZMB Macek Jindřich -19.00 = 10:41:00 ( 178) 4617005 H5 ZMB Juřina Marek -18.00 = 10:42:00 ( 176) 4617002 H3 ZMB Macek Votěch -17.00 = 10:43:00 ( 179) 4617006 H5 ZMB Fabiánek Matěj -16.00 = 10:44:00

ZNS ZŠ nám. Svobody, Šternberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 200) 2143403 D5 ZNS Vaculová Ester 27.00 = 11:27:00 ( 201) 2035719 D9 ZNS Neumannová Kristýna 44.00 = 11:44:00

ZOS ZŠ Spojenců, Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 51) 4617012 D7 ZOS Večeřová Markéta 30.00 = 11:30:00 ( 49) 4617010 D7 ZOS Jašková Zuzana 34.00 = 11:34:00 ( 50) 4617011 D7 ZOS Valachová Markéta 44.00 = 11:44:00 ( 48) 4617009 D7 ZOS Jílková Lenka 49.00 = 11:49:00 ( 47) 4617008 D7 ZOS Jílková Pavla 58.00 = 11:58:00

ZPL ZŠ Plumlov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 9) 8663160 H7 ZPL Soldán Robin 2.00 = 11:02:00 ( 8) 2124789 H9 ZPL Karásek Antonín 3.00 = 11:03:00 ( 11) 2061817 D5 ZPL Slezáková Vendula 21.00 = 11:21:00 ( 12) 2051506 H5 ZPL Novotný Jakub 21.00 = 11:21:00 ( 10) 2051531 H5 ZPL Brablec Václav 25.00 = 11:25:00

ZPT ZŠ a MŠ Ptení


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 2102714 H7 ZPT Fajstl Vojtěch 3.00 = 11:03:00 ( 82) 2102733 D3 ZPT Bábková Amálie 7.00 = 11:07:00 ( 84) 2127543 H3 ZPT Vrba Antonín 19.00 = 11:19:00 ( 89) 2135162 H5 ZPT Mikuš Matěj 23.00 = 11:23:00 ( 83) 2102715 H3 ZPT Tříska David 26.00 = 11:26:00 ( 85) 2135185 D5 ZPT Klapková Alžběta 30.00 = 11:30:00 ( 92) 2102717 H7 ZPT Šnajdr Jakub 30.00 = 11:30:00 ( 91) 2102716 H7 ZPT Šišma Daniel 32.00 = 11:32:00 ( 86) 2127525 D5 ZPT Vavrdová Karolína 34.00 = 11:34:00 ( 87) 2135198 D5 ZPT Vrbová Marie 36.00 = 11:36:00 ( 88) 2127575 D5 ZPT Jungmannová Sofie 40.00 = 11:40:00

ZPZ ZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 426313 H5 ZPZ Macek Vojtěch 9.00 = 11:09:00

ZSD ZŠ Aloise Štěpánka Dolany


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 52512 H9 ZSD Maťátko Václav 1.00 = 11:01:00

ZSS ZŠ Svatoplukova, Šternberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 199) 2129179 H5 ZSS Vavrečka Radek 3.00 = 11:03:00 ( 190) 52510 D3 ZSS Janků Michala 4.00 = 11:04:00 ( 197) 2073422 H5 ZSS Akrap Kryštof 11.00 = 11:11:00 ( 194) 2073656 H3 ZSS Marek Martin 13.00 = 11:13:00 ( 196) 2080967 H3 ZSS Zatloukal Vojtech 16.00 = 11:16:00 ( 195) 224904 H3 ZSS Matoušek Jan 18.00 = 11:18:00 ( 198) 2108898 H5 ZSS Světnický Antonín 19.00 = 11:19:00 ( 192) 2122246 D5 ZSS Kučerová Klaudie 20.00 = 11:20:00 ( 191) 2112745 D5 ZSS Burdová Hana 23.00 = 11:23:00 ( 193) 52561 D5 ZSS Matoušková Johana 28.00 = 11:28:00

ZSV ZŠ Vrchlického, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 107) 2056308 H7 ZSV Ondráček Viktor 27.00 = 11:27:00 ( 105) 2108916 H7 ZSV Míča Jan 29.00 = 11:29:00 ( 104) 337910 D7 ZSV Lipenská Ester 45.00 = 11:45:00 ( 108) 337913 D9 ZSV Hloušková Marcela 52.00 = 11:52:00 ( 106) 2085598 D7 ZSV Pattermanová Magdalena 60.00 = 12:00:00

Pořádají