Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Krajské kolo - Olomoucký kraj, 21. 5. 2019, Plavecký areál Zábřeh

D3

1,1 km, 7 kontrolmezičasy
1.Paloncý AdélaZŠ 8. května, Šumperk 8.28 
2.Zvrnová LenkaZŠ Dr. Hrubého, Šternberk15.13+ 6.45
3.Bábková AmálieZŠ a MŠ Ptení16.08+ 7.40
4.Jordánová NellySchola Viva o.p.s.16.26+ 7.58
5.Ebnerová AlenaZŠ a G města Konice16.49+ 8.21
6.Gottwaldová AmálieZŠ Dr. Hrubého, Šternberk19.42+11.14

D5

1,4 km, 9 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Reichlová PavlaZŠ 8. května, Šumperk12.12 
2.Reichlová LucieZŠ 8. května, Šumperk14.52+ 2.40
3.Štefková MichaelaZŠ Krumsín16.37+ 4.25
4.Tomanková AliceZŠ 8. května, Šumperk17.33+ 5.21
5.Rozsívalová AdélaZŠ a G města Konice18.31+ 6.19
6.Vrbová MarieZŠ a MŠ Ptení19.44+ 7.32
7.Horvátová EvaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh20.30+ 8.18
8.Klapková AlžbětaZŠ a MŠ Ptení20.36+ 8.24
9.Matoušková JohanaZŠ Svatoplukova, Šternberk21.20+ 9.08
10.Vavrdová KarolínaZŠ a MŠ Ptení21.46+ 9.34
11.Jungmannová SofieZŠ a MŠ Ptení22.03+ 9.51
12.Kubálková EliškaZŠ Horka nad Moravou23.32+11.20
13.Holzerová NatálieZŠ 8. května, Šumperk23.41+11.29
14.Vaculová EsterZŠ nám. Svobody, Šternberk26.12+14.00
15.Burdová HanaZŠ Svatoplukova, Šternberk30.10+17.58
16.Kučerová KlaudieZŠ Svatoplukova, Šternberk30.48+18.36
17.Chytráčková ZuzanaZŠ Krumsín31.42+19.30
18.Blažková AndreaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh37.09+24.57
19.Frélichová KarolínaZŠ Krumsín39.45+27.33
 Otrubová KarolínaZŠ Krumsín DISK 
 Slezáková VendulaZŠ Plumlov DISK 

D7

1,6 km, 11 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Pazderníková ZdeňkaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh10.57 
2.Burdová HelenaGymnázium Šternberk11.02+ 0.05
2.Jílková LenkaZŠ Spojenců, Olomouc11.02+ 0.05
4.Mikošková MarieGymnázium Šternberk11.54+ 0.57
5.Zatloukalová JulieGymnázium Šternberk11.58+ 1.01
6.Jílková PavlaZŠ Spojenců, Olomouc12.24+ 1.27
7.Šaňáková MarieSlovanské gymnázium Olomouc12.48+ 1.51
8.Bartášková KarolínaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh13.50+ 2.53
9.Večeřová MarkétaZŠ Spojenců, Olomouc16.10+ 5.13
10.Štoudková KateřinaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.41+ 6.44
11.Plachá AnetaCyrilometodějské gymnázium Prostějov17.54+ 6.57
12.Přikrylová IvanaGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov18.07+ 7.10
13.Venusová AnnaGymnázium Šternberk18.57+ 8.00
14.Přikrylová JanaGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov19.13+ 8.16
15.Jašková ZuzanaZŠ Spojenců, Olomouc19.56+ 8.59
16.Pešová VivienneGymnázium Zábřeh21.54+10.57
17.Treutnerová NatálieZŠ a MŠ Těšetice23.53+12.56
18.Pattermanová MagdalenaZŠ Vrchlického, Šumperk24.17+13.20
19.Lipenská EsterZŠ Vrchlického, Šumperk24.50+13.53
20.Benešová AnežkaZŠ a G města Konice25.10+14.13
21.Hájková MichaelaZŠ a G města Konice25.17+14.20
22.Valachová MarkétaZŠ Spojenců, Olomouc25.49+14.52
23.Vavříková TerezaGymnázium Šumperk27.24+16.27
24.Mazánková AlenaZŠ 8. května, Šumperk27.46+16.49
25.Sovadinová KláraGymnázium Zábřeh28.22+17.25
26.Burgetová AnnaZŠ a G města Konice29.31+18.34
27.Masná IsabelleZŠ 8. května, Šumperk33.30+22.33
28.Pechová LucieZŠ a MŠ Těšetice34.34+23.37
29.Sojková MonikaZŠ a MŠ Těšetice36.30+25.33
30.Langerová EliškaZŠ a G města Konice38.51+27.54
 Račáková ZuzanaZŠ 8. května, Šumperk DISK 

D9

1,7 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Lubrichová VeronikaZŠ Dr. Hrubého, Šternberk11.20 
2.Lukašáková SáraSlovanské gymnázium Olomouc11.45+ 0.25
3.Smékalová KarolínaSlovanské gymnázium Olomouc11.48+ 0.28
4.Janečková AdélaCyrilometodějské gymnázium Prostějov11.52+ 0.32
5.Smékalová ViktorieSlovanské gymnázium Olomouc12.44+ 1.24
6.Hloušková MarcelaZŠ Vrchlického, Šumperk13.12+ 1.52
7.Otrubová AnnaCyrilometodějské gymnázium Prostějov13.31+ 2.11
8.Šánová JulieGymnázium Šumperk13.42+ 2.22
9.Pospíšilová StellaGymnázium Šternberk13.58+ 2.38
10.Navrátilová MarieGymnázium Zábřeh14.01+ 2.41
11.Karásková DenisaCyrilometodějské gymnázium Prostějov14.18+ 2.58
12.Zindulková ŠtěpánkaGymnázium Šumperk15.26+ 4.06
13.Prokopová ŠárkaZŠ 8. května, Šumperk16.04+ 4.44
14.Grégrová ZuzanaZŠ a MŠ Těšetice16.43+ 5.23
15.Mullerová MarieZŠ 8. května, Šumperk16.51+ 5.31
16.Pobucká EliškaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.28+ 6.08
17.Blažková SimonaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.44+ 6.24
18.Kovářová EliškaZŠ 8. května, Šumperk22.33+11.13

DS

2,1 km, 12 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Bídová MarkétaSlovanské gymnázium Olomouc14.13 
2.Marková EmaGymnázium Šternberk14.48+ 0.35
3.Raclavská ZuzanaSlovanské gymnázium Olomouc16.11+ 1.58
4.Raclavská LenkaSlovanské gymnázium Olomouc16.16+ 2.03
5.Černochová MichaelaGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov16.46+ 2.33
6.Pšenčíková AdélaObchodní akademie Šumperk16.50+ 2.37
7.Plhalová ŠárkaGymnázium Šumperk16.57+ 2.44
8.Němečková KateřinaGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov17.53+ 3.40
9.Skoupá VendulaGymnázium Šternberk18.04+ 3.51
10.Murínová MarkétaGymnázium Šumperk18.40+ 4.27
11.Smolková SabinaGymnázium Šternberk18.51+ 4.38
12.Šinclová KateřinaObchodní akademie Šumperk19.54+ 5.41
13.Pospíšilová HelenaGymnázium Šternberk20.42+ 6.29
14.Rusnáková JiřinaObchodní akademie Šumperk21.25+ 7.12
15.Střídová AdélaSlovanské gymnázium Olomouc21.30+ 7.17
16.Kličková AnnaZŠ a G města Konice22.30+ 8.17
17.Tilcerová KarolínaObchodní akademie Šumperk22.54+ 8.41
18.Ottová MichaelaGymnázium Šumperk23.17+ 9.04
19.Březinová ŠtěpánkaGymnázium Šumperk23.29+ 9.16
20.Hegerová MichaelaObchodní akademie Šumperk25.45+11.32
21.Čadilová DominikaObchodní akademie Šumperk33.14+19.01
22.Brezovská AnetaObchodní akademie Šumperk35.01+20.48
23.Juráková KarolínaGymnázium Šternberk36.55+22.42
 Hojgrová Marie DISK 
MSOtrubová JohanaTJ SOKOL Plumlov16.23+ 2.10
MSSovadinová IvanaZŠ Hrabová23.13+ 8.60

H3

1,1 km, 7 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Matoušek JanZŠ Svatoplukova, Šternberk 7.26 
2.Marek MartinZŠ Svatoplukova, Šternberk10.02+ 2.36
3.Hřivňák PetrZŠ Krumsín11.34+ 4.08
4.Sovadina MatějZŠ Hrabová13.41+ 6.15
5.Vrba AntonínZŠ a MŠ Ptení13.54+ 6.28
6.Macek JindřichZŠ a MŠ Bratrušov17.02+ 9.36
7.Jordán DominikSchola Viva o.p.s.17.48+10.22
8.Macek VojtěchZŠ a MŠ Bratrušov20.22+12.56
9.Zatloukal VojtěchZŠ Svatoplukova, Šternberk22.33+15.07
10.Beneš JanZŠ a G města Konice30.24+22.58
11.Čeřovský FilipZŠ a G města Konice31.07+23.41
12.Krtička AntonínZŠ 8. května, Šumperk32.26+24.60
13.Rozsíval MartinZŠ a G města Konice36.08+28.42
14.Tříska DavidZŠ a MŠ Ptení54.13+46.47

H5

1,7 km, 11 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Světnický AntonínZŠ Svatoplukova, Šternberk11.37 
2.Král OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh12.09+ 0.32
3.Macek VojtěchZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh14.18+ 2.41
4.Mikuš MatějZŠ a MŠ Ptení16.46+ 5.09
5.Hohn RomanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh18.26+ 6.49
6.Mikoška JanZŠ a MŠ Bělkovice-Lašťany18.59+ 7.22
7.Polášek FilipZŠ 8. května, Šumperk19.32+ 7.55
8.Podzimek TheodorZŠ a G města Konice20.44+ 9.07
9.Sovadina JakubZŠ Hrabová21.56+10.19
10.Škarda JosefZŠ a MŠ Těšetice22.32+10.55
11.Juřina MarekZŠ a MŠ Bratrušov23.13+11.36
12.Brablec VáclavZŠ Plumlov23.18+11.41
13.Bartoněk JanZŠ a MŠ Těšetice24.33+12.56
14.Podušel DavidZŠ a MŠ Bratrušov25.11+13.34
15.Novotný JakubZŠ Plumlov26.47+15.10
16.Vittorio MartinZŠ a MŠ Těšetice27.51+16.14
17.Fabiánek MatějZŠ a MŠ Bratrušov39.22+27.45
18.Akrap KryštofZŠ Svatoplukova, Šternberk45.14+33.37

H7

1,9 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Otruba FrantišekCyrilometodějské gymnázium Prostějov13.31 
2.Jordán AlexandrZŠ 8. května, Šumperk15.41+ 2.10
3.Soldán RobinZŠ Plumlov17.10+ 3.39
4.Míča JanZŠ Vrchlického, Šumperk17.39+ 4.08
5.Pavlík JanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.41+ 4.10
6.Navrátil PavelZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.51+ 4.20
7.Sekanina OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh19.07+ 5.36
8.Ondráček ViktorZŠ Vrchlického, Šumperk20.40+ 7.09
9.Šneider KvidoGymnázium Zábřeh21.14+ 7.43
10.Fajstl VojtěchZŠ a MŠ Ptení21.47+ 8.16
11.Poláček TomášCyrilometodějské gymnázium Prostějov22.12+ 8.41
12.Dzik OndřejSlovanské gymnázium Olomouc22.23+ 8.52
13.Bjalončík MichalZŠ 8. května, Šumperk22.44+ 9.13
14.Hartman DanielSlovanské gymnázium Olomouc22.59+ 9.28
15.Navrátil AdamZŠ a MŠ Těšetice23.02+ 9.31
16.Robenek JiříSlovanské gymnázium Olomouc23.37+10.06
17.Dvořák ŠtěpánZŠ a G města Konice24.04+10.33
18.Babišta VítGymnázium Zábřeh25.47+12.16
19.Plachý OndřejCyrilometodějské gymnázium Prostějov25.48+12.17
20.Křupka TadeášZŠ a G města Konice26.57+13.26
21.Krejčí VojtěchGymnázium Zábřeh28.23+14.52
22.Chudoba AdamGymnázium Zábřeh30.10+16.39
23.Šmejdíř VincentGymnázium Zábřeh33.13+19.42
24.Pouč MichalZŠ a MŠ Těšetice37.48+24.17

H9

2,3 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Beneš JindřichZŠ a G města Konice13.04 
2.Černoch MartinGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov15.22+ 2.18
3.Štoudek MartinGymnázium Zábřeh15.43+ 2.39
3.Štorek JanGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov15.43+ 2.39
5.Šperlich JanGymnázium Šumperk16.18+ 3.14
6.Bartášek TomášGymnázium Zábřeh17.09+ 4.05
7.Kroul JiříZŠ Boženy Němcové, Zábřeh17.13+ 4.09
8.Doseděl DavidSlovanské gymnázium Olomouc17.26+ 4.22
9.Karásek AntonínZŠ Plumlov17.44+ 4.40
10.Šána RobertGymnázium Šumperk18.05+ 5.01
11.Šotek AdamSlovanské gymnázium Olomouc19.22+ 6.18
12.Greschner AdamZŠ Boženy Němcové, Zábřeh20.14+ 7.10
13.Tran Ba Duc AhnGymnázium Zábřeh25.54+12.50
14.Blíhal DanielZŠ 8. května, Šumperk31.44+18.40
15.Schaffer MatějZŠ a MŠ Těšetice32.11+19.07

HS

2,5 km, 14 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Doležal MatyášGymnázium Šternberk14.23 
2.Světnický FrantišekGymnázium Šternberk14.27+ 0.04
3.Šafář MartinGymnázium Šumperk14.38+ 0.15
4.Rajman FilipSlovanské gymnázium Olomouc14.57+ 0.34
5.Karásek FrantišekStřední průmyslová škola strojnická Olomouc15.02+ 0.39
6.Svoboda RadekSlovanské gymnázium Olomouc15.15+ 0.52
7.Poštulka LukášSlovanské gymnázium Olomouc15.47+ 1.24
8.Dostál FrantišekGymnázium Jana Opletala, Litovel16.23+ 2.00
9.Jirka MatyášSlovanské gymnázium Olomouc16.25+ 2.02
10.Stryk ŠtěpánGymnázium Šumperk16.40+ 2.17
11.Kaprál JanGymnázium Šumperk17.25+ 3.02
12.Vyskočil VojtěchGymnázium Šumperk19.09+ 4.46
13.Mikulenka ŠtěpánObchodní akademie Šumperk19.22+ 4.59
14.Šimek ŠtěpánSlovanské gymnázium Olomouc20.13+ 5.50
15.Poláček LukášGymnázium Jiřího Wolkera Prostějov20.51+ 6.28
16.Grulich OndřejGymnázium Šumperk21.13+ 6.50
17.Zdařil MatějGymnázium Šternberk21.42+ 7.19
18.Neumann DavidGymnázium Šternberk23.01+ 8.38
19.Babinet PatrikObchodní akademie Šumperk25.43+11.20
20.Zajíček OndřejSŠ železniční, technická a služeb Šumperk27.41+13.18
21.Peša KryštofGymnázium Zábřeh31.16+16.53
22.Janků MichalSŠ železniční, technická a služeb Šumperk33.16+18.53
23.Najvárek MatějSŠ železniční, technická a služeb Šumperk33.42+19.19
 Burget JindřichZŠ a G města Konice DISK
MSŽenčák JaroslavObchodní akademie Šumperk16.48+ 2.25
MSKříž Pavel21.38+ 7.15
MSKřivohlávek PavelZŠ 8. května, Šumperk22.39+ 8.16
MSRoubalík RadovanZŠ a MŠ Těšetice23.28+ 9.05

Pořádají