Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2019/2020

Podzimní kolo, 16. 10. 2019, Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové

Kategorie D3

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Zavřelová Aneta 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Pospíšilová Vanesa 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Berková Alexandra 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108906 Jordánová Nelly SV C Schola Viva o.p.s. ? Sovadinová Anna ZH C ZŠ Hrabová

Kategorie D5

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Paloncý Adéla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Závodná Kateřina 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Holzerová Natálie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Mičová Karolína ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Hořčicová Sofia ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk ? Pospíšilová Nela ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie D7

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141940 Pechová Lucie 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125334 Treutnerová Natálie 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice ? Mazánková Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Potěšilová Nela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Kovaříková Vanesa 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Kačírková Daniela 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Pražáková Bára 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Machytková Julie 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Vavříková Tereza GS C Gymnázium Šumperk ? Sovadinová Klára GZ C Gymnázium Zábřeh ? Melicheríková Beáta GZ C Gymnázium Zábřeh ? Odložilová Anna GZ C Gymnázium Zábřeh ? Němcová Anna GZ C Gymnázium Zábřeh ? Šašurová Sára GZ C Gymnázium Zábřeh ? Pelantová Sára GZ C Gymnázium Zábřeh ? Malinová Alžběta GZ C Gymnázium Zábřeh ? Malá Karin GZ C Gymnázium Zábřeh ? Horvátová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Štoudková Kateřina ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2085598 Pattermanová Magdalena ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk ? Lipenská Ester ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie D9

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141935 Grégrová Zuzana 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2127591 Sojková Monika 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice ? Koukolová Kateřina 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Kovářová Eliška 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Prokopová Šárka 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Mullerová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Kaňáková Lucie 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Hofschneiderová Tereza 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Reichertová Eliška 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Kochwasserová Štěpánka 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Zindulková Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 2067336 Smýkalová Eliška GS C Gymnázium Šumperk ? Sikorová Edita GZ C Gymnázium Zábřeh ? Ondráčková Adéla GZ C Gymnázium Zábřeh ? Hajtmarová Vanessa GZ C Gymnázium Zábřeh ? Nesporá Taťána GZ C Gymnázium Zábřeh ? Pešová Vivienne GZ C Gymnázium Zábřeh ? Dvořáková Jana GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Pobucká Eliška ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Stryková Karolína ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín ? Juřinová Adéla ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie DS

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2103267 Murínová Markéta GS C Gymnázium Šumperk 8662732 Šánová Julie GS C Gymnázium Šumperk ? Krůšová Lucie GZ C Gymnázium Zábřeh 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh ? Blažková Simona GZ C Gymnázium Zábřeh ? Kolářová Lenka GZ C Gymnázium Zábřeh ? Frýdová Barbora GZ C Gymnázium Zábřeh 7201771 Šneiderová Daniela GZ C Gymnázium Zábřeh ? Vicencová Nikol OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Braunerová Nikola OAS C Obchodní akademie Šumperk 446447 Heclová Marie OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Rektoříková Jana OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Hegerová Michaela OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Šinclová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Čadilová Dominika OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Elnerová Tereza SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Langerová Tereza SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Baderlová Veronika SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Lašáková Denisa SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Teplá Tereza SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Geistová Klaudie SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Kornerová Lucie SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Mullerová Pavla SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Sedláková Kateřina SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Přidalová Barbora SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Možná Barbora SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Franková Nikola SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Tatoušková Tereza SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Šumberová Gabriela SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Salachnová Veronika SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Neumannová Adéla SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Hojgrová Tereza SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Dokoupilová Nikola SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Sovadinová Ivana ZH C ZŠ Hrabová ? Macková Hana ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 2032185 Ženčáková Marie ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov

Kategorie H3

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Krtička Mikuláš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Havlík Jakub 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Vlček Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2103281 Jordán Dominik SV C Schola Viva o.p.s. ? Hojgr Vojtěch ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Sekanina Marek ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Sovadina Matěj ZH C ZŠ Hrabová ? Macek Jindřich ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Štábl Vít ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín

Kategorie H5

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2121889 Radkov Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice ? Krtička Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Stojaník Zdeněk 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Sovadina Jakub ZH C ZŠ Hrabová ? Macek Vojtěch ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov ? Pánek Antonín ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín ? Kupilík Vít ZSH C Zš Hoštejn ? Mátl Jáchym ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk ? Jackel Maxmilián ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie H7

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125324 Navrátil Adam 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice 2125326 Pouč Michal 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice ? Závodný Jakub 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Zindulka Jan 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Vepřek Viktor 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Valášek Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Smoroj Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Paloncý Jan GS C Gymnázium Šumperk ? Řezníček Antonín GZ C Gymnázium Zábřeh ? Chudoba Adam GZ C Gymnázium Zábřeh ? Šmejdíř Vincent GZ C Gymnázium Zábřeh ? Kylar Vojtěch GZ C Gymnázium Zábřeh ? Jaroměřský Nikolas GZ C Gymnázium Zábřeh 53003 Šneider Kvido GZ C Gymnázium Zábřeh 2001979 Král Ondřej GZ C Gymnázium Zábřeh 426313 Macek Vojtěch GZ C Gymnázium Zábřeh ? Hohn Roman ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 52844 Sekanina Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 7206535 Navrátil Pavel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Pánek Ondřej ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín ? Štábl Patrik ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín ? Juřina Marek ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 2108916 Míča Jan ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie H9

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125328 Lavrenčík Filip 3SX C ZŠ a MŠ Těšetice ? Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Bjalončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Polášek Vít 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk ? Karásek Jakub 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Šula Sebastian 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk ? Plachý Šimon 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 8670827 Šána Robert GS C Gymnázium Šumperk 8680405 Šperlich Jan GS C Gymnázium Šumperk ? Vyskočil Filip GS C Gymnázium Šumperk ? Tran Ba Jan GZ C Gymnázium Zábřeh ? Babišta Vít GZ C Gymnázium Zábřeh ? Horák David GZ C Gymnázium Zábřeh ? Krejčí Vojtěch GZ C Gymnázium Zábřeh ? Bureš Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh ? Hohn Matěj ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Kroul Jiří ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Hojgr Antonín ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 7210093 Greschner Adam ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Pavlík Jan ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh ? Štábl Adam ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín ? Krmela Zdeněk ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk ? Fric Adam ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk ? Fabiánek Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk 2056308 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického, Šumperk

Kategorie HS

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - seznam přihlášených závodníků


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2141937 Roubalík Radovan 3SX 6400 C ZŠ a MŠ Těšetice ? Seidenglanz Jáchym GS C Gymnázium Šumperk ? Grulich Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 2058481 Krč Matěj GS C Gymnázium Šumperk 8662432 Šafář Martin GS C Gymnázium Šumperk ? Skýva Ondřej GS C Gymnázium Šumperk ? Vyskočil Vojtěch GS C Gymnázium Šumperk 8680426 Stryk Štěpán GS C Gymnázium Šumperk ? Karger Martin GZ C Gymnázium Zábřeh ? Dušánek Václav GZ C Gymnázium Zábřeh ? Ptáček Petr GZ C Gymnázium Zábřeh ? Šubrt Štěpán GZ C Gymnázium Zábřeh ? Skoček Martin GZ C Gymnázium Zábřeh ? Morávek Jakub GZ C Gymnázium Zábřeh ? Nesporý Šimon GZ C Gymnázium Zábřeh ? Pucher Marek GZ C Gymnázium Zábřeh 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 2060274 Ženčák Jaroslav OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Senohrábek Radim OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Babinet Patrik OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk ? Tichý Tomáš SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Matějček Daniel SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Baďura Petr SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Babišta Antonín SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Čmakal František SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Hecl František SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Diviš Michal SPS C VOŠ a SPŠ Šumperk ? Hamšík Adrian SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Oplocký Tomáš SZS C SOŠ Šumperk, Zemědělská ? Jurásek Filip SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Najvárek Matěj SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Kubíček Filip SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Hanuš Adam SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Dvořák Antonín SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Zajíček Ondřej SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu ? Janků Michal SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu

Pořádají