Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2019/2020

Podzimní kolo, 16. 10. 2019, Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové

3SX ZŠ a MŠ Těšetice

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 20) 2121889 H5 3SX Radkov Adam ( 21) 2125326 H7 3SX Pouč Michal ( 22) 2125324 H7 3SX Navrátil Adam ( 23) 2125334 D7 3SX Treutnerová Natálie ( 24) 2141940 D7 3SX Pechová Lucie ( 25) 2125328 H9 3SX Lavrenčík Filip ( 26) 2127591 D9 3SX Sojková Monika ( 27) 2141935 D9 3SX Grégrová Zuzana ( 28) 2141937 HS 3SX 6400 Roubalík Radovan

3ZS ZŠ 8. května, Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 42) ? D9 3ZS Mullerová Marie ( 43) ? D9 3ZS Prokopová Šárka ( 44) ? D9 3ZS Kovářová Eliška ( 45) ? H9 3ZS Polášek Vít ( 46) ? H9 3ZS Bjalončík Michal ( 47) ? H9 3ZS Jordán Alexandr ( 48) ? D7 3ZS Kovaříková Vanesa ( 49) ? D7 3ZS Potěšilová Nela ( 50) ? D7 3ZS Mazánková Alena ( 51) ? H7 3ZS Vepřek Viktor ( 52) ? H7 3ZS Zindulka Jan ( 53) ? H7 3ZS Závodný Jakub ( 54) ? D5 3ZS Reichlová Pavla ( 55) ? D5 3ZS Reichlová Lucie ( 56) ? D5 3ZS Tomanková Alice ( 57) ? H5 3ZS Polášek Filip ( 58) ? H5 3ZS Stojaník Zdeněk ( 59) ? H5 3ZS Krtička Antonín ( 60) ? D3 3ZS Berková Alexandra ( 61) ? D3 3ZS Pospíšilová Vanesa ( 62) ? D3 3ZS Zavřelová Aneta ( 63) ? H3 3ZS Vlček Antonín ( 64) ? H3 3ZS Havlík Jakub ( 65) ? H3 3ZS Krtička Mikuláš ( 168) ? D9 3ZS Koukolová Kateřina ( 169) ? D5 3ZS Holzerová Natálie ( 170) ? D5 3ZS Závodná Kateřina ( 171) ? D5 3ZS Paloncý Adéla

4ZS ZŠ Sluneční, Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 84) ? D7 4ZS Machytková Julie ( 85) ? D7 4ZS Pražáková Bára ( 86) ? D7 4ZS Kačírková Daniela ( 87) ? D9 4ZS Kochwasserová Štěpánka ( 88) ? D9 4ZS Reichertová Eliška ( 89) ? D9 4ZS Hofschneiderová Tereza ( 90) ? D9 4ZS Kaňáková Lucie ( 91) ? H7 4ZS Smoroj Tomáš ( 92) ? H7 4ZS Valášek Tomáš ( 93) ? H9 4ZS Plachý Šimon ( 94) ? H9 4ZS Šula Sebastian ( 95) ? H9 4ZS Karásek Jakub

GS Gymnázium Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 5) 2067336 D9 GS Smýkalová Eliška ( 6) ? H9 GS Vyskočil Filip ( 7) ? D9 GS Zindulková Štěpánka ( 8) 8680405 H9 GS Šperlich Jan ( 9) 8670827 H9 GS Šána Robert ( 10) 8662732 DS GS Šánová Julie ( 11) 8680426 HS GS Stryk Štěpán ( 12) ? HS GS Vyskočil Vojtěch ( 13) ? HS GS Skýva Ondřej ( 14) 2103267 DS GS Murínová Markéta ( 15) 8662432 HS GS Šafář Martin ( 16) 2058481 HS GS Krč Matěj ( 17) ? HS GS Grulich Ondřej ( 160) ? D7 GS Vavříková Tereza ( 161) ? HS GS Seidenglanz Jáchym ( 162) ? H7 GS Paloncý Jan

GZ Gymnázium Zábřeh

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 102) ? D7 GZ Horvátová Eva ( 103) ? D7 GZ Malá Karin ( 104) ? D7 GZ Malinová Alžběta ( 105) ? D7 GZ Pelantová Sára ( 106) ? D7 GZ Šašurová Sára ( 107) ? D7 GZ Němcová Anna ( 108) ? D7 GZ Odložilová Anna ( 109) ? D7 GZ Melicheríková Beáta ( 110) ? D7 GZ Sovadinová Klára ( 111) 7206550 D9 GZ Navrátilová Marie ( 112) ? D9 GZ Dvořáková Jana ( 113) ? D9 GZ Pešová Vivienne ( 114) ? D9 GZ Nesporá Taťána ( 115) ? D9 GZ Hajtmarová Vanessa ( 116) ? D9 GZ Ondráčková Adéla ( 117) ? D9 GZ Sikorová Edita ( 118) 7201771 DS GZ Šneiderová Daniela ( 119) ? DS GZ Frýdová Barbora ( 120) ? DS GZ Kolářová Lenka ( 121) ? DS GZ Blažková Simona ( 122) 406938 DS GZ Vorlová Eva ( 123) ? DS GZ Krůšová Lucie ( 124) 426313 H7 GZ Macek Vojtěch ( 125) 2001979 H7 GZ Král Ondřej ( 126) 53003 H7 GZ Šneider Kvido ( 127) ? H7 GZ Jaroměřský Nikolas ( 128) ? H7 GZ Kylar Vojtěch ( 129) ? H7 GZ Šmejdíř Vincent ( 130) ? H7 GZ Chudoba Adam ( 131) ? H7 GZ Řezníček Antonín ( 132) 416716 H9 GZ Bartášek Tomáš ( 133) ? H9 GZ Bureš Jan ( 134) ? H9 GZ Krejčí Vojtěch ( 135) ? H9 GZ Horák David ( 136) ? H9 GZ Babišta Vít ( 137) ? H9 GZ Tran Ba Jan ( 138) 53112 HS GZ Štoudek Martin ( 139) ? HS GZ Pucher Marek ( 140) ? HS GZ Nesporý Šimon ( 141) ? HS GZ Morávek Jakub ( 142) ? HS GZ Skoček Martin ( 143) ? HS GZ Šubrt Štěpán ( 144) ? HS GZ Ptáček Petr ( 145) ? HS GZ Dušánek Václav ( 146) ? HS GZ Karger Martin

OAS Obchodní akademie Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 29) ? DS OAS Rusnáková Jiřina ( 30) ? DS OAS Čadilová Dominika ( 31) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla ( 32) ? DS OAS Šinclová Kateřina ( 33) ? DS OAS Hegerová Michaela ( 34) ? DS OAS Rektoříková Jana ( 35) 446447 DS OAS Heclová Marie ( 36) ? DS OAS Braunerová Nikola ( 37) ? DS OAS Vicencová Nikol ( 38) ? HS OAS Mikulenka Štěpán ( 39) ? HS OAS Babinet Patrik ( 40) ? HS OAS Senohrábek Radim ( 41) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav

SPS VOŠ a SPŠ Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 73) ? HS SPS Diviš Michal ( 74) ? HS SPS Hecl František ( 75) ? HS SPS Čmakal František ( 76) ? HS SPS Babišta Antonín ( 77) ? HS SPS Baďura Petr ( 78) ? HS SPS Matějček Daniel ( 79) ? DS SPS Lašáková Denisa ( 80) ? DS SPS Baderlová Veronika ( 81) ? DS SPS Langerová Tereza ( 82) ? DS SPS Elnerová Tereza ( 83) ? HS SPS Tichý Tomáš

SV Schola Viva o.p.s.

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 18) 2108906 D3 SV Jordánová Nelly ( 19) 2103281 H3 SV Jordán Dominik

SZS SOŠ Šumperk, Zemědělská

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 66) ? DS SZS Sedláková Kateřina ( 67) ? DS SZS Mullerová Pavla ( 68) ? DS SZS Kornerová Lucie ( 69) ? DS SZS Geistová Klaudie ( 70) ? DS SZS Teplá Tereza ( 71) ? HS SZS Oplocký Tomáš ( 72) ? HS SZS Hamšík Adrian

SZT SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 172) ? DS SZT Dokoupilová Nikola ( 173) ? DS SZT Hojgrová Tereza ( 174) ? DS SZT Neumannová Adéla ( 175) ? DS SZT Salachnová Veronika ( 176) ? DS SZT Šumberová Gabriela ( 177) ? DS SZT Tatoušková Tereza ( 178) ? HS SZT Janků Michal ( 179) ? HS SZT Zajíček Ondřej ( 180) ? HS SZT Dvořák Antonín ( 181) ? DS SZT Franková Nikola ( 182) ? HS SZT Hanuš Adam ( 183) ? HS SZT Kubíček Filip ( 184) ? DS SZT Možná Barbora ( 185) ? HS SZT Najvárek Matěj ( 186) ? DS SZT Přidalová Barbora ( 187) ? HS SZT Jurásek Filip

ZBZ ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 188) ? H3 ZBZ Sekanina Marek ( 189) ? D7 ZBZ Štoudková Kateřina ( 190) 416509 D7 ZBZ Bartášková Karolína ( 191) 7206535 H7 ZBZ Navrátil Pavel ( 192) 52844 H7 ZBZ Sekanina Ondřej ( 193) ? H7 ZBZ Hohn Roman ( 194) ? D9 ZBZ Pobucká Eliška ( 195) 9132 D9 ZBZ Pazderníková Zdeňka ( 196) ? H9 ZBZ Pavlík Jan ( 197) 7210093 H9 ZBZ Greschner Adam ( 198) ? H9 ZBZ Hojgr Antonín ( 199) ? H9 ZBZ Kroul Jiří ( 200) ? H9 ZBZ Hohn Matěj ( 201) ? H3 ZBZ Hojgr Vojtěch

ZH ZŠ Hrabová

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 1) ? H3 ZH Sovadina Matěj ( 2) ? H5 ZH Sovadina Jakub ( 3) ? D3 ZH Sovadinová Anna ( 4) ? DS ZH Sovadinová Ivana

ZMB ZŠ a MŠ Bratrušov

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 163) ? H3 ZMB Macek Jindřich ( 164) ? H5 ZMB Macek Vojtěch ( 165) ? D5 ZMB Mičová Karolína ( 166) 2032185 DS ZMB Ženčáková Marie ( 167) ? DS ZMB Macková Hana

ZNM ZŠ a MŠ Nový Malín

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 96) ? H7 ZNM Štábl Patrik ( 97) ? H9 ZNM Štábl Adam ( 98) ? H7 ZNM Pánek Ondřej ( 99) ? H5 ZNM Pánek Antonín ( 100) ? H3 ZNM Štábl Vít ( 101) ? D9 ZNM Stryková Karolína

ZSH Zš Hoštejn

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 202) ? H5 ZSH Kupilík Vít

ZSV ZŠ Vrchlického, Šumperk

16.10.2019 Přebor škol 2019/2020 - podzimní kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno
( 147) ? D7 ZSV Lipenská Ester ( 148) 2108916 H7 ZSV Míča Jan ( 149) 2085598 D7 ZSV Pattermanová Magdalena ( 150) 2056308 H9 ZSV Ondráček Viktor ( 151) ? D9 ZSV Juřinová Adéla ( 152) ? D5 ZSV Pospíšilová Nela ( 153) ? D5 ZSV Hořčicová Sofia ( 154) ? H7 ZSV Juřina Marek ( 155) ? H5 ZSV Jackel Maxmilián ( 156) ? H5 ZSV Mátl Jáchym ( 157) ? H9 ZSV Fabiánek Jakub ( 158) ? H9 ZSV Fric Adam ( 159) ? H9 ZSV Krmela Zdeněk

Pořádají