Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2019/2020

Podzimní kolo, 16. 10. 2019, Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové

D3

1,0 km, 15 m převýšení, 8 kontrolmezičasy
1.Jordánová NellySchola Viva o.p.s. 8.58
2.Sovadinová AnnaZŠ Hrabová15.47+ 6.49
3.Berková AlexandraZŠ 8. května, Šumperk27.05+18.07
4.Zavřelová AnetaZŠ 8. května, Šumperk31.08+22.10
MSSovadinová M.+ B.ZŠ Hrabová27.10+18.12

D5

1,3 km, 30 m převýšení, 10 kontrolmezičasy
1.Paloncý AdélaZŠ 8. května, Šumperk14.48
2.Závodná KateřinaZŠ 8. května, Šumperk23.29+ 8.41
3.Tomanková AliceZŠ 8. května, Šumperk25.22+10.34
4.Cikrytová TerezaZŠ Vrchlického, Šumperk29.27+14.39
5.Hořčicová SofiaZŠ Vrchlického, Šumperk30.50+16.02
6.Pospíšilová NelaZŠ Vrchlického, Šumperk34.35+19.47
7.Mičová KarolínaZŠ a MŠ Bratrušov40.59+26.11
Reichlová LucieZŠ 8. května, Šumperk DISK
Reichlová PavlaZŠ 8. května, Šumperk DISK

D7

1,6 km, 40 m převýšení, 12 kontrolmezičasy
1.Bartášková KarolínaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh15.13
2.Lipenská EsterZŠ Vrchlického, Šumperk17.36+ 2.23
3.Mazánková AlenaZŠ 8. května, Šumperk19.44+ 4.31
4.Pattermanová MagdalenaZŠ Vrchlického, Šumperk19.54+ 4.41
5.Treutnerová NatálieZŠ a MŠ Těšetice20.09+ 4.56
6.Vavříková TerezaGymnázium Šumperk20.18+ 5.05
7.Odložilová AnnaGymnázium Zábřeh21.47+ 6.34
8.Pechová LucieZŠ a MŠ Těšetice22.03+ 6.50
9.Melicheríková BeátaGymnázium Zábřeh22.12+ 6.59
10.Němcová AnnaGymnázium Zábřeh23.42+ 8.29
11.Pelantová SáraGymnázium Zábřeh24.33+ 9.20
12.Kovaříková VanesaZŠ 8. května, Šumperk25.48+10.35
13.Ruprichová SofieZŠ 8. května, Šumperk25.54+10.41
14.Sovadinová KláraGymnázium Zábřeh26.43+11.30
15.Kačírková DanielaZŠ Sluneční, Šumperk28.15+13.02
16.Pražáková BáraZŠ Sluneční, Šumperk28.45+13.32
17.Machytková JulieZŠ Sluneční, Šumperk28.46+13.33
18.Šašurová AlexandraGymnázium Zábřeh32.31+17.18
Horvátová EvaGymnázium Zábřeh DISK

D9

1,9 km, 45 m převýšení, 11 kontrolmezičasy
1.Pazderníková ZdeňkaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh15.38
2.Navrátilová MarieGymnázium Zábřeh16.18+ 0.40
3.Mullerová MarieZŠ 8. května, Šumperk16.56+ 1.18
4.Pobucká EliškaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh16.58+ 1.20
5.Prokopová ŠárkaZŠ 8. května, Šumperk18.37+ 2.59
6.Zindulková ŠtěpánkaGymnázium Šumperk19.34+ 3.56
7.Kovářová EliškaZŠ 8. května, Šumperk19.36+ 3.58
8.Stryková KarolínaZŠ a MŠ Nový Malín20.03+ 4.25
9.Juřinová AdélaZŠ Vrchlického, Šumperk21.03+ 5.25
10.Sikorová EditaGymnázium Zábřeh21.51+ 6.13
11.Hajtmarová VanessaGymnázium Zábřeh21.52+ 6.14
12.Smýkalová EliškaGymnázium Šumperk23.40+ 8.02
13.Sojková MonikaZŠ a MŠ Těšetice24.03+ 8.25
14.Nesporá TaťánaGymnázium Zábřeh24.11+ 8.33
15.Müllerová KristýnaGymnázium Zábřeh26.18+10.40
16.Grégrová ZuzanaZŠ a MŠ Těšetice26.44+11.06
17.Ondráčková AdélaGymnázium Zábřeh27.16+11.38
18.Kochwasserová ŠtěpánkaZŠ Sluneční, Šumperk30.17+14.39
19.Hofschneiderová TerezaZŠ Sluneční, Šumperk31.00+15.22
20.Kaňáková LucieZŠ Sluneční, Šumperk31.48+16.10
21.Koukolová KateřinaZŠ 8. května, Šumperk50.05+34.27

DS

2,1 km, 45 m převýšení, 12 kontrolmezičasy
1.Heclová MarieObchodní akademie Šumperk18.16
2.Pšenčíková AdélaObchodní akademie Šumperk19.09+ 0.53
3.Murínová MarkétaGymnázium Šumperk19.24+ 1.08
4.Rusnáková JiřinaObchodní akademie Šumperk19.42+ 1.26
5.Šneiderová DanielaGymnázium Zábřeh19.45+ 1.29
6.Šánová JulieGymnázium Šumperk19.53+ 1.37
7.Rektoříková JanaObchodní akademie Šumperk20.28+ 2.12
8.Šinclová KateřinaObchodní akademie Šumperk21.12+ 2.56
9.Elnerová TerezaVOŠ a SPŠ Šumperk21.33+ 3.17
10.Hegerová MichaelaObchodní akademie Šumperk23.35+ 5.19
11.Langerová TerezaVOŠ a SPŠ Šumperk24.03+ 5.47
12.Frýdová BarboraGymnázium Zábřeh24.11+ 5.55
13.Hegedűšová ViktorieObchodní akademie Šumperk24.40+ 6.24
14.Sedláková KateřinaSOŠ Šumperk, Zemědělská24.58+ 6.42
15.Lašáková DenisaVOŠ a SPŠ Šumperk26.12+ 7.56
16.Možná BarboraSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk30.03+11.47
17.Müllerová PavlaSOŠ Šumperk, Zemědělská32.08+13.52
18.Dokoupilová NikolaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk35.13+16.57
19.Čadilová DominikaObchodní akademie Šumperk35.56+17.40
20.Šumberová GabrielaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk37.34+19.18
21.Hojgrová TerezaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk39.04+20.48
22.Vicencová NikolObchodní akademie Šumperk42.06+23.50
22.Braunerová NikolaObchodní akademie Šumperk42.06+23.50
24.Franková NikolaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk42.39+24.23
25.Tatoušková TerezaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk42.42+24.26
26.Körnerová LucieSOŠ Šumperk, Zemědělská44.19+26.03
27.Neumannová AdélaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk47.34+29.18
28.Baderlová VeronikaVOŠ a SPŠ Šumperk52.25+34.09
29.Salachnová VeronikaSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk60.17+42.01
30.Přidalová BarboraSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk62.52+44.36
Keňová NatálieSOŠ Šumperk, Zemědělská DISK
MSŽenčáková MarieZŠ a MŠ Bratrušov20.39+ 2.23
MSHojgrová MarieZŠ Boženy Němcové, Zábřeh23.20+ 5.04
MSMacková HanaZŠ a MŠ Bratrušov24.15+ 5.59
MSSovadinová IvanaZŠ Hrabová26.16+ 8.00

H3

1,0 km, 15 m převýšení, 8 kontrolmezičasy
1.Jordán DominikSchola Viva o.p.s.12.03
2.Sovadina MatějZŠ Hrabová12.46+ 0.43
3.Vlček AntonínZŠ 8. května, Šumperk14.19+ 2.16
4.Macek JindřichZŠ a MŠ Bratrušov15.53+ 3.50
5.Sekanina MarekZŠ Boženy Němcové, Zábřeh18.49+ 6.46
6.Havlík JakubZŠ 8. května, Šumperk25.22+13.19
7.Krtička MikulášZŠ 8. května, Šumperk37.56+25.53
Hojgr VojtěchZŠ Boženy Němcové, Zábřeh DISK
MSMacek Martin11.58

H5

1,5 km, 35 m převýšení, 10 kontrolmezičasy
1.Kupilík VítZŠ Hoštejn13.05
2.Polášek FilipZŠ 8. května, Šumperk14.08+ 1.03
3.Heiser MatějZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk14.19+ 1.14
4.Pánek AntonínZŠ a MŠ Nový Malín16.10+ 3.05
5.Mátl JáchymZŠ Vrchlického, Šumperk17.37+ 4.32
6.Radkov AdamZŠ a MŠ Těšetice19.04+ 5.59
7.Macek VojtěchZŠ a MŠ Bratrušov19.54+ 6.49
8.Jäckel MaxmiliánZŠ Vrchlického, Šumperk20.51+ 7.46
9.Krtička AntonínZŠ 8. května, Šumperk24.04+10.59
10.Stojaník ZdeněkZŠ 8. května, Šumperk25.21+12.16
Sovadina JakubZŠ Hrabová DISK

H7

1,8 km, 45 m převýšení, 14 kontrolmezičasy
1.Štábl PatrikZŠ a MŠ Nový Malín12.31
2.Paloncý JanGymnázium Šumperk16.10+ 3.39
3.Navrátil PavelZŠ Boženy Němcové, Zábřeh16.31+ 3.60
4.Šneider KvidoGymnázium Zábřeh16.47+ 4.16
5.Řezníček AntonínGymnázium Zábřeh17.56+ 5.25
6.Král OndřejGymnázium Zábřeh17.57+ 5.26
7.Míča JanZŠ Vrchlického, Šumperk18.12+ 5.41
8.Kylar VojtěchGymnázium Zábřeh18.30+ 5.59
9.Mlček VincentZŠ 8. května, Šumperk18.34+ 6.03
10.Pánek OndřejZŠ a MŠ Nový Malín20.11+ 7.40
11.Chudoba AdamGymnázium Zábřeh20.36+ 8.05
12.Sekanina OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh21.27+ 8.56
13.Navrátil AdamZŠ a MŠ Těšetice21.30+ 8.59
14.Hohn RomanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh23.04+10.33
15.Smoroj TomášZŠ Sluneční, Šumperk24.27+11.56
16.Juřina MarekZŠ Vrchlického, Šumperk25.20+12.49
17.Závodný JakubZŠ 8. května, Šumperk25.47+13.16
18.Valášek TomášZŠ Sluneční, Šumperk26.48+14.17
19.Pouč MichalZŠ a MŠ Těšetice27.07+14.36
20.Šmejdíř VincentGymnázium Zábřeh30.36+18.05
21.Jaroměřský NikolasGymnázium Zábřeh38.26+25.55
22.Zindulka JanZŠ 8. května, Šumperk45.28+32.57
23.Vepřek ViktorZŠ 8. května, Šumperk46.57+34.26
Macek VojtěchGymnázium Zábřeh DISK

H9

2,2 km, 55 m převýšení, 14 kontrolmezičasy
1.Bláha AdamZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk16.56
2.Jordán AlexandrZŠ 8. května, Šumperk17.08+ 0.12
3.Polášek VítZŠ 8. května, Šumperk17.11+ 0.15
4.Pavlík JanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh18.04+ 1.08
5.Karásek JakubZŠ Sluneční, Šumperk18.32+ 1.36
6.Karger LukášZŠ Sluneční, Šumperk18.36+ 1.40
7.Šperlich JanGymnázium Šumperk18.49+ 1.53
8.Bartášek TomášGymnázium Zábřeh19.39+ 2.43
9.Hohn MatějZŠ Boženy Němcové, Zábřeh19.46+ 2.50
10.Šána RobertGymnázium Šumperk19.56+ 3.00
11.Vyskočil FilipGymnázium Šumperk21.05+ 4.09
12.Hojgr AntonínZŠ Boženy Němcové, Zábřeh21.36+ 4.40
13.Ondráček ViktorZŠ Vrchlického, Šumperk23.09+ 6.13
14.Bjalončík MichalZŠ 8. května, Šumperk23.12+ 6.16
15.Greschner AdamZŠ Boženy Němcové, Zábřeh24.04+ 7.08
16.Fric AdamZŠ Vrchlického, Šumperk25.58+ 9.02
17.Šula SebastianZŠ Sluneční, Šumperk26.25+ 9.29
18.Bureš JanGymnázium Zábřeh27.01+10.05
19.Plachý ŠimonZŠ Sluneční, Šumperk27.30+10.34
20.Krejčí VojtěchGymnázium Zábřeh28.46+11.50
21.Hejtmánek ŠtěpánSchola Viva o.p.s.53.14+36.18
Jarmara MatyášZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk DISK
Krmela ZdeněkZŠ Vrchlického, Šumperk DISK
Fabiánek JakubZŠ Vrchlického, Šumperk DISK
Tran Ba JanGymnázium Zábřeh DISK

HS

2,7 km, 70 m převýšení, 17 kontrolmezičasy
1.Hecl FrantišekVOŠ a SPŠ Šumperk17.06
2.Stryk ŠtěpánGymnázium Šumperk17.37+ 0.31
3.Babišta AntonínVOŠ a SPŠ Šumperk18.38+ 1.32
4.Čmakal FrantišekVOŠ a SPŠ Šumperk18.58+ 1.52
5.Vyskočil VojtěchGymnázium Šumperk22.12+ 5.06
6.Ptáček PetrGymnázium Zábřeh24.21+ 7.15
7.Skýva OndřejGymnázium Šumperk24.42+ 7.36
8.Dušánek VáclavGymnázium Zábřeh25.31+ 8.25
9.Baďura PetrVOŠ a SPŠ Šumperk30.09+13.03
10.Šubrt ŠtěpánGymnázium Zábřeh31.46+14.40
11.Tichý TomášVOŠ a SPŠ Šumperk32.10+15.04
12.Nesporý ŠimonGymnázium Zábřeh32.29+15.23
13.Babinet PatrikObchodní akademie Šumperk32.30+15.24
14.Karger MartinGymnázium Zábřeh33.35+16.29
15.Kubíček FilipSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk34.02+16.56
16.Skoček MartinGymnázium Zábřeh35.21+18.15
17.Matějček DanielVOŠ a SPŠ Šumperk36.28+19.22
18.Najvárek MatějSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk37.49+20.43
19.Dvořák AntonínSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk38.48+21.42
20.Hanuš AdamSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk39.44+22.38
21.Jurásek FilipSŠ železniční, technická a služeb, Šumperk45.08+28.02
Senohrábek RadimObchodní akademie Šumperk DISK
MSŽenčák JaroslavObchodní akademie Šumperk20.54+ 3.48
MSRoubalík RadovanZŠ a MŠ Těšetice32.29+15.23

Pořádají