Úvod Rozpis
Pokyny Výsledky

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Podzimní kolo, 17. 10. 2018, ZŠ Sluneční, Šumperk

Kategorie D3

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4617015 Závodná Kateřina 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2111615 Tichá Anna 6ZS C ZŠ Šumavská, Šumperk

Kategorie D5

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4617016 Holcerová Natálie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2053541 Tomanková Alice 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446409 Reichlová Lucie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2108889 Reichlová Pavla 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4741 Horvátová Eva ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 52539 Blažková Andrea ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh

Kategorie D7

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2127591 Sojková Monika 3SX 0651 C ZŠ Těšetice 2127603 Treutnerová Natálie 3SX 0751 C ZŠ Těšetice 2125326 Pechová Lucie 3SX 0752 C ZŠ Těšetice 4617013 Masná Izabela 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617012 Chaloupská Denisa 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617011 Račáková Zuzana 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617010 Mazánaková Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617009 Unzeitigová Alena 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4709 Flašarová Denisa 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4708 Polanská Adéla 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4704 Šérová Eliška 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 2067363 Pešová Vivienne Berenika GZ C Gymnázium Zábřeh 2067376 Michalčáková Nikol GZ C Gymnázium Zábřeh 337915 Potěšilová Kateřina GZ C Gymnázium Zábřeh 337913 Bruštíková Amélie GZ C Gymnázium Zábřeh 337911 Melicherová Beáta GZ C Gymnázium Zábřeh 337902 Štoudková Kateřina ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 9132 Pazderníková Zdeňka ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 416509 Bartášková Karolína ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 2067357 Trtíková Adéla ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067371 Šubertová Tereza ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067383 Sevruková Eliška ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2085598 Pattermanová Magdaléna ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067359 Lipenská Ester ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie D9

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
995815 Müllerová Marie 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617014 Prokopová Šárka 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4717 Šulová Amálie 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 406938 Vorlová Eva GZ C Gymnázium Zábřeh 7206550 Navrátilová Marie GZ C Gymnázium Zábřeh 337905 Blažková Simona ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337904 Pobucká Eliška ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 446447 Heclová Marie ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 2067382 Suchanová Agatha ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067354 Smrčková Kristýna ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067365 Kolářová Johana ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067374 Havránková Anna ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie DS

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2067351 Murínová Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 2067381 Březinová Štěpánka GS C Gymnázium Šumperk 2067384 Hufová Veronika GZ C Gymnázium Zábřeh 7201771 Šneiderová Daniela GZ C Gymnázium Zábřeh 2067355 Tilcerová Karolína OAS C Obchodní akademie Šumperk 2067372 Brezovská Aneta OAS C Obchodní akademie Šumperk 2067356 Šinclová Kateřina OAS C Obchodní akademie Šumperk 446425 Pšenčíková Adéla OAS C Obchodní akademie Šumperk 2067380 Čadilová Dominka OAS C Obchodní akademie Šumperk 2067373 Rusnáková Jiřina OAS C Obchodní akademie Šumperk

Kategorie H3

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
7204982 Krtička Antonín 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4694 Macek Vojtěch ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4687 Macek Jindřich ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 224899 Pánek Antonín ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 2053548 Štábl Vítek ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín

Kategorie H5

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
1406132 Heiser Matěj 1ZS C ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk 2125314 Škarda Josef 3SX C ZŠ Těšetice 2125324 Vittorio Martin 3SX 0800 C ZŠ Těšetice 2073739 Polášek Filip 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 337901 Král Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 4692 Fabiánek Matěj ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4690 Juřina Marek ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 4688 Podušel David ZMB C ZŠ a MŠ Bratrušov 426313 Macek Vojtěc ZPZ C ZŠ a MŠ R. Pavlů Zábřeh

Kategorie H7

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125332 Pouč Michal 3SX C ZŠ Těšetice 2125334 Navrátil Adam 3SX 0601 C ZŠ Těšetice 4617005 Bialončík Michal 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617004 Vepřek Viktor 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2056276 Jordán Alexandr 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 2102553 Kobylka David 4Z C IV. ZŠ Zábřeh 4617018 Langer Filip 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4712 Horníček Jan 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4711 Zahradník Michal 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4710 Novák Denis 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4706 Vaněk Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4707 Mazák Petr 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4705 Kuhnel Michal 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4703 Benč Tomáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4699 Sekanina Jakub 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4697 Plachý Šimon 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4696 Šula Sebastian 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 416057 Babišta Vít GZ C Gymnázium Zábřeh 2067375 Bureš Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 337909 Šmejdíř Vincent GZ C Gymnázium Zábřeh 337910 Suchý Pavel GZ C Gymnázium Zábřeh 337908 Chudoba Adam GZ C Gymnázium Zábřeh 337907 Psotka Ondřej GZ C Gymnázium Zábřeh 337906 Chmelař Matouš GZ C Gymnázium Zábřeh 53003 Šneider Kvido GZ C Gymnázium Zábřeh 7206535 Navrátil Pavel ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 52844 Sekanina Ondřej ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 337903 Pavlík Jan ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 224897 Pánek Ondřej ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 446437 Štábl Patrik ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 2056308 Ondráček Viktor ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 8619 Gampana David ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067377 Fric Adam ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 8613 Fabiánek Jakub ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067366 Majkút-Bibík Lukáš ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie H9

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4617008 Hýbner Matěj 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617007 Janíček Samuel 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446419 Polášek Vít 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446440 Hudos Tomáš 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 446448 Pavelka Ondřej 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617006 Blíhal Daniel 3ZS C ZŠ 8. května, Šumperk 4617019 Malý Petr 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4740 Kačírek Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4739 Konášek Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4736 Skopal Jan 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4735 Hasala Marek 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4729 Šimáček Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4728 Mádr Viktor 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4727 Dostál Petr 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4726 Jiroš Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4725 Karásek Jakub 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4724 Míl Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4721 Smékal Štěpán 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4716 Jakubík Lukáš 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 4785 Pražák Ondřej 4ZS C ZŠ Sluneční, Šumperk 53112 Štoudek Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 2067369 Morávek Jakub GZ C Gymnázium Zábřeh 2067362 Pucher Marek GZ C Gymnázium Zábřeh 426303 Tran Ba Jan GZ C Gymnázium Zábřeh 416716 Bartášek Tomáš GZ C Gymnázium Zábřeh 7210093 Greschner Adam ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 53656 Kroul Jiří ZBZ C ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 8662429 Štábl Adam ZNM C ZŠ a MŠ Nový Malín 2067378 Pechanec Adam ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067370 Kryštof Vít ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067361 Kapl Daniel ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067358 Urban Rostislav ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk 2067360 Coufal Ondřej ZSV C ZŠ Vrchlického Šumperk

Kategorie HS

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 16 kontrol 

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2125328 Roubalík Radovan 3SX 6400 C ZŠ Těšetice 2067379 Vyskočil Vojtěch GS C Gymnázium Šumperk 8662432 Šafář Martin GS C Gymnázium Šumperk 229473 Stryk Štěpán GS C Gymnázium Šumperk 2067364 Skýva Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 1407427 Seidenglanz Jáchym GS C Gymnázium Šumperk 2058481 Krč Matěj GS C Gymnázium Šumperk 7207780 Kaprál Jan GS C Gymnázium Šumperk 2067336 Grulich Ondřej GS C Gymnázium Šumperk 2067352 Zimmermann Zdeněk GZ C Gymnázium Zábřeh 2067368 Peša Kryštof GZ C Gymnázium Zábřeh 2067367 Flídr Martin GZ C Gymnázium Zábřeh 2067353 Holec Radek GZ C Gymnázium Zábřeh 2060274 Ženčák Jaroslav OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617002 Mondek Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk 4617001 Mikulenka Štěpán OAS C Obchodní akademie Šumperk 4634055 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4634054 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4634053 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4634052 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4634051 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617030 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617029 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617028 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617027 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617025 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617024 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617023 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617022 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617021 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu 4617020 Vakant SZT C SŠ železniční, technická a služeb, Šu

Pořádají