Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Podzimní kolo, 17. 10. 2018, ZŠ Sluneční, Šumperk

1ZS ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 1406132 H5 1ZS Heiser Matěj

3SX ZŠ Těšetice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 75) 2125324 H5 3SX 0800 Vittorio Martin ( 76) 2125314 H5 3SX Škarda Josef ( 77) 2125332 H7 3SX Pouč Michal ( 78) 2125334 H7 3SX 0601 Navrátil Adam ( 79) 2127603 D7 3SX 0751 Treutnerová Natálie ( 80) 2125326 D7 3SX 0752 Pechová Lucie ( 81) 2127591 D7 3SX 0651 Sojková Monika ( 82) 2125328 HS 3SX 6400 Roubalík Radovan

3ZS ZŠ 8. května, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122) 7204982 H3 3ZS Krtička Antonín ( 123) 2073739 H5 3ZS Polášek Filip ( 124) 2056276 H7 3ZS Jordán Alexandr ( 125) 4617004 H7 3ZS Vepřek Viktor ( 126) 4617005 H7 3ZS Bialončík Michal ( 127) 4617006 H9 3ZS Blíhal Daniel ( 128) 446448 H9 3ZS Pavelka Ondřej ( 129) 446440 H9 3ZS Hudos Tomáš ( 130) 446419 H9 3ZS Polášek Vít ( 131) 4617007 H9 3ZS Janíček Samuel ( 132) 4617008 H9 3ZS Hýbner Matěj ( 135) 2108889 D5 3ZS Reichlová Pavla ( 136) 446409 D5 3ZS Reichlová Lucie ( 137) 2053541 D5 3ZS Tomanková Alice ( 138) 4617009 D7 3ZS Unzeitigová Alena ( 139) 4617010 D7 3ZS Mazánaková Alena ( 140) 4617011 D7 3ZS Račáková Zuzana ( 141) 4617012 D7 3ZS Chaloupská Denisa ( 142) 4617013 D7 3ZS Masná Izabela ( 144) 4617014 D9 3ZS Prokopová Šárka ( 145) 4617015 D3 3ZS Závodná Kateřina ( 146) 4617016 D5 3ZS Holcerová Natálie ( 150) 995815 D9 3ZS Müllerová Marie

4Z IV. ZŠ Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 47) 2102553 H7 4Z Kobylka David

4ZS ZŠ Sluneční, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 7) 4696 H7 4ZS Šula Sebastian ( 8) 4697 H7 4ZS Plachý Šimon ( 9) 4699 H7 4ZS Sekanina Jakub ( 10) 4703 H7 4ZS Benč Tomáš ( 11) 4704 D7 4ZS Šérová Eliška ( 12) 4705 H7 4ZS Kuhnel Michal ( 13) 4707 H7 4ZS Mazák Petr ( 14) 4706 H7 4ZS Vaněk Ondřej ( 15) 4708 D7 4ZS Polanská Adéla ( 16) 4709 D7 4ZS Flašarová Denisa ( 17) 4710 H7 4ZS Novák Denis ( 18) 4711 H7 4ZS Zahradník Michal ( 19) 4712 H7 4ZS Horníček Jan ( 20) 4785 H9 4ZS Pražák Ondřej ( 21) 4716 H9 4ZS Jakubík Lukáš ( 22) 4717 D9 4ZS Šulová Amálie ( 23) 4721 H9 4ZS Smékal Štěpán ( 24) 4724 H9 4ZS Míl Ondřej ( 25) 4725 H9 4ZS Karásek Jakub ( 26) 4726 H9 4ZS Jiroš Ondřej ( 27) 4727 H9 4ZS Dostál Petr ( 28) 4728 H9 4ZS Mádr Viktor ( 29) 4729 H9 4ZS Šimáček Ondřej ( 30) 4735 H9 4ZS Hasala Marek ( 31) 4736 H9 4ZS Skopal Jan ( 32) 4739 H9 4ZS Konášek Ondřej ( 33) 4740 H9 4ZS Kačírek Ondřej ( 148) 4617018 H7 4ZS Langer Filip ( 149) 4617019 H9 4ZS Malý Petr

6ZS ZŠ Šumavská, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 2111615 D3 6ZS Tichá Anna

GS Gymnázium Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 2067381 DS GS Březinová Štěpánka ( 103) 2067336 HS GS Grulich Ondřej ( 104) 7207780 HS GS Kaprál Jan ( 105) 2058481 HS GS Krč Matěj ( 106) 2067351 DS GS Murínová Štěpánka ( 107) 1407427 HS GS Seidenglanz Jáchym ( 108) 2067364 HS GS Skýva Ondřej ( 109) 229473 HS GS Stryk Štěpán ( 110) 8662432 HS GS Šafář Martin ( 111) 2067379 HS GS Vyskočil Vojtěch

GZ Gymnázium Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 53003 H7 GZ Šneider Kvido ( 50) 337906 H7 GZ Chmelař Matouš ( 51) 337907 H7 GZ Psotka Ondřej ( 52) 337908 H7 GZ Chudoba Adam ( 53) 337910 H7 GZ Suchý Pavel ( 54) 337909 H7 GZ Šmejdíř Vincent ( 55) 337911 D7 GZ Melicherová Beáta ( 56) 337913 D7 GZ Bruštíková Amélie ( 57) 337915 D7 GZ Potěšilová Kateřina ( 58) 2067376 D7 GZ Michalčáková Nikol ( 59) 2067375 H7 GZ Bureš Jan ( 60) 416057 H7 GZ Babišta Vít ( 61) 2067363 D7 GZ Pešová Vivienne Bereni ( 62) 416716 H9 GZ Bartášek Tomáš ( 63) 426303 H9 GZ Tran Ba Jan ( 64) 7206550 D9 GZ Navrátilová Marie ( 65) 2067362 H9 GZ Pucher Marek ( 66) 2067369 H9 GZ Morávek Jakub ( 67) 53112 H9 GZ Štoudek Martin ( 68) 406938 D9 GZ Vorlová Eva ( 69) 2067353 HS GZ Holec Radek ( 70) 2067367 HS GZ Flídr Martin ( 71) 2067368 HS GZ Peša Kryštof ( 72) 7201771 DS GZ Šneiderová Daniela ( 73) 2067384 DS GZ Hufová Veronika ( 74) 2067352 HS GZ Zimmermann Zdeněk

OAS Obchodní akademie Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) 2067373 DS OAS Rusnáková Jiřina ( 113) 2067380 DS OAS Čadilová Dominka ( 114) 446425 DS OAS Pšenčíková Adéla ( 115) 2067356 DS OAS Šinclová Kateřina ( 116) 2067372 DS OAS Brezovská Aneta ( 117) 2067355 DS OAS Tilcerová Karolína ( 118) 4617001 HS OAS Mikulenka Štěpán ( 119) 4617002 HS OAS Mondek Štěpán ( 121) 2060274 HS OAS Ženčák Jaroslav

SZT SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 157) 4617020 HS SZT Vakant ( 158) 4617021 HS SZT Vakant ( 159) 4617022 HS SZT Vakant ( 160) 4617023 HS SZT Vakant ( 161) 4617024 HS SZT Vakant ( 162) 4617025 HS SZT Vakant ( 163) 4617027 HS SZT Vakant ( 164) 4617028 HS SZT Vakant ( 165) 4617029 HS SZT Vakant ( 166) 4617030 HS SZT Vakant ( 167) 4634051 HS SZT Vakant ( 168) 4634052 HS SZT Vakant ( 169) 4634053 HS SZT Vakant ( 170) 4634054 HS SZT Vakant ( 171) 4634055 HS SZT Vakant

ZBZ ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 34) 52539 D5 ZBZ Blažková Andrea ( 35) 4741 D5 ZBZ Horvátová Eva ( 36) 337901 H5 ZBZ Král Ondřej ( 37) 416509 D7 ZBZ Bartášková Karolína ( 38) 9132 D7 ZBZ Pazderníková Zdeňka ( 39) 337902 D7 ZBZ Štoudková Kateřina ( 40) 337903 H7 ZBZ Pavlík Jan ( 41) 52844 H7 ZBZ Sekanina Ondřej ( 42) 7206535 H7 ZBZ Navrátil Pavel ( 43) 337904 D9 ZBZ Pobucká Eliška ( 44) 337905 D9 ZBZ Blažková Simona ( 45) 53656 H9 ZBZ Kroul Jiří ( 46) 7210093 H9 ZBZ Greschner Adam

ZMB ZŠ a MŠ Bratrušov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 4687 H3 ZMB Macek Jindřich ( 3) 4688 H5 ZMB Podušel David ( 4) 4690 H5 ZMB Juřina Marek ( 5) 4692 H5 ZMB Fabiánek Matěj ( 6) 4694 H3 ZMB Macek Vojtěch

ZNM ZŠ a MŠ Nový Malín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 151) 446447 D9 ZNM Heclová Marie ( 152) 8662429 H9 ZNM Štábl Adam ( 153) 446437 H7 ZNM Štábl Patrik ( 154) 2053548 H3 ZNM Štábl Vítek ( 155) 224897 H7 ZNM Pánek Ondřej ( 156) 224899 H3 ZNM Pánek Antonín

ZPZ ZŠ a MŠ R. Pavlů Zábřeh


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48) 426313 H5 ZPZ Macek Vojtěc

ZSV ZŠ Vrchlického Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 2067359 D7 ZSV Lipenská Ester ( 84) 2067366 H7 ZSV Majkút-Bibík Lukáš ( 85) 2085598 D7 ZSV Pattermanová Magdaléna ( 86) 2067383 D7 ZSV Sevruková Eliška ( 87) 2067371 D7 ZSV Šubertová Tereza ( 88) 2067357 D7 ZSV Trtíková Adéla ( 89) 8613 H7 ZSV Fabiánek Jakub ( 90) 2067377 H7 ZSV Fric Adam ( 91) 8619 H7 ZSV Gampana David ( 92) 2056308 H7 ZSV Ondráček Viktor ( 93) 2067360 H9 ZSV Coufal Ondřej ( 94) 2067374 D9 ZSV Havránková Anna ( 95) 2067365 D9 ZSV Kolářová Johana ( 96) 2067354 D9 ZSV Smrčková Kristýna ( 97) 2067382 D9 ZSV Suchanová Agatha ( 98) 2067358 H9 ZSV Urban Rostislav ( 99) 2067361 H9 ZSV Kapl Daniel ( 100) 2067370 H9 ZSV Kryštof Vít ( 101) 2067378 H9 ZSV Pechanec Adam

Pořádají