Úvod Rozpis
Pokyny

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Podzimní kolo, 17. 10. 2018, ZŠ Sluneční, Šumperk

D3

0,9 km, 9 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Závodná KateřinaZŠ 8. května, Šumperk37.51
MS Tichá AnnaZŠ Šumavská, Šumperk33.14

D5

1,1 km, 8 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Tomanková AliceZŠ 8. května, Šumperk13.18
2.Blažková AndreaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh31.51+18.33
3.Horvátová EvaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh34.08+20.50
4.Reichlová PavlaZŠ 8. května, Šumperk43.04+29.46
5.Reichlová LucieZŠ 8. května, Šumperk47.22+34.04
6.Holcerová NatálieZŠ 8. května, Šumperk48.40+35.22

D7

1,7 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Pazderníková ZdeňkaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh13.58
2.Pattermanová MagdalénaZŠ Vrchlického, Šumperk19.39+ 5.41
3.Bartášková KarolínaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh20.27+ 6.29
4.Štoudková KateřinaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh23.02+ 9.04
5.Lipenská EsterZŠ Vrchlického, Šumperk27.38+13.40
6.Flašarová DenisaZŠ Sluneční, Šumperk28.32+14.34
7.Melicherová BeátaGymnázium Zábřeh29.49+15.51
8.Šérová EliškaZŠ Sluneční, Šumperk30.45+16.47
9.Bruštíková AmélieGymnázium Zábřeh32.32+18.34
10.Michalčáková NikolGymnázium Zábřeh34.29+20.31
11.Pešová Vivienne BerenikaGymnázium Zábřeh34.46+20.48
12.Treutnerová NatálieZŠ Těšetice35.46+21.48
13.Mazánaková AlenaZŠ 8. května, Šumperk36.33+22.35
14.Sojková MonikaZŠ Těšetice38.49+24.51
15.Masná IzabelaZŠ 8. května, Šumperk40.46+26.48
16.Chaloupská DenisaZŠ 8. května, Šumperk41.34+27.36
17.Račáková ZuzanaZŠ 8. května, Šumperk45.19+31.21
18.Šubertová TerezaZŠ Vrchlického, Šumperk48.07+34.09
19.Potěšilová KateřinaGymnázium Zábřeh48.17+34.19
20.Unzeitigová AlenaZŠ 8. května, Šumperk51.14+37.16
21.Polanská AdélaZŠ Sluneční, Šumperk65.07+51.09
Trtíková AdélaZŠ Vrchlického, ŠumperkDISK

D9

1,9 km, 12 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Heclová MarieZŠ a MŠ Nový Malín14.23
2.Navrátilová MarieGymnázium Zábřeh15.01+ 0.38
3.Vorlová EvaGymnázium Zábřeh16.59+ 2.36
4.Šulová AmálieZŠ Sluneční, Šumperk18.08+ 3.45
5.Müllerová MarieZŠ 8. května, Šumperk19.16+ 4.53
6.Prokopová ŠárkaZŠ 8. května, Šumperk20.28+ 6.05
7.Blažková SimonaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh22.50+ 8.27
8.Pobucká EliškaZŠ Boženy Němcové, Zábřeh25.01+10.38
9.Suchanová AgathaZŠ Vrchlického, Šumperk26.33+12.10
10.Kolářová JohanaZŠ Vrchlického, Šumperk26.58+12.35
11.Smrčková KristýnaZŠ Vrchlického, Šumperk31.00+16.37
12.Havránková AnnaZŠ Vrchlického, Šumperk33.16+18.53

DS

1,9 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Šneiderová DanielaGymnázium Zábřeh16.21
2.Pšenčíková AdélaObchodní akademie Šumperk16.54+ 0.33
3.Rusnáková JiřinaObchodní akademie Šumperk17.35+ 1.14
4.Šinclová KateřinaObchodní akademie Šumperk18.52+ 2.31
5.Murínová ŠtěpánkaGymnázium Šumperk21.01+ 4.40
6.Hufová VeronikaGymnázium Zábřeh25.48+ 9.27
7.Sedláková KateřinaSOŠ Šumperk, Zemědělská26.34+10.13
8.Brezovská AnetaObchodní akademie Šumperk28.44+12.23
9.Tilcerová KarolínaObchodní akademie Šumperk28.45+12.24
10.Čadilová DominkaObchodní akademie Šumperk29.10+12.49
Geistová KlaudieSOŠ Šumperk, ZemědělskáDISK
Körnerová LucieSOŠ Šumperk, ZemědělskáDISK
Březinová ŠtěpánkaGymnázium ŠumperkDISK

H3

0,9 km, 9 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štábl VítekZŠ a MŠ Nový Malín16.57
2.Macek VojtěchZŠ a MŠ Bratrušov18.08+ 1.11
3.Macek JindřichZŠ a MŠ Bratrušov20.16+ 3.19
4.Krtička AntonínZŠ 8. května, Šumperk37.14+20.17
Pánek AntonínZŠ a MŠ Nový MalínDISK

H5

1,4 km, 10 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Macek VojtěchZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh13.28
2.Heiser MatějZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk15.21+ 1.53
3.Král OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh16.00+ 2.32
4.Polášek FilipZŠ 8. května, Šumperk22.47+ 9.19
5.Podušel DavidZŠ a MŠ Bratrušov37.49+24.21
Škarda JosefZŠ TěšeticeDISK
Vittorio MartinZŠ TěšeticeDISK

H7

1,7 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štábl PatrikZŠ a MŠ Nový Malín13.02
2.Jordán AlexandrZŠ 8. května, Šumperk14.35+ 1.33
3.Vyskočil FilipGymnázium Šumperk15.12+ 2.10
4.Sekanina OndřejZŠ Boženy Němcové, Zábřeh16.34+ 3.32
5.Šula SebastianZŠ Sluneční, Šumperk17.23+ 4.21
6.Kobylka DavidIV. ZŠ Zábřeh17.57+ 4.55
7.Navrátil PavelZŠ Boženy Němcové, Zábřeh18.44+ 5.42
8.Plachý ŠimonZŠ Sluneční, Šumperk19.55+ 6.53
9.Ondráček ViktorZŠ Vrchlického, Šumperk20.53+ 7.51
10.Pánek OndřejZŠ a MŠ Nový Malín21.22+ 8.20
11.Šneider KvidoGymnázium Zábřeh21.37+ 8.35
12.Bialončík MichalZŠ 8. května, Šumperk21.45+ 8.43
13.Gampana DavidZŠ Vrchlického, Šumperk22.12+ 9.10
14.Miča JanZŠ Vrchlického, Šumperk22.49+ 9.47
15.Babišta VítGymnázium Zábřeh24.01+10.59
16.Pavlík JanZŠ Boženy Němcové, Zábřeh25.12+12.10
17.Navrátil AdamZŠ Těšetice25.58+12.56
18.Suchý PavelGymnázium Zábřeh27.10+14.08
19.Pouč MichalZŠ Těšetice28.39+15.37
20.Fabiánek JakubZŠ Vrchlického, Šumperk28.47+15.45
21.Kuhnel MichalZŠ Sluneční, Šumperk34.52+21.50
22.Šmejdíř VincentGymnázium Zábřeh35.33+22.31
23.Benč TomášZŠ Sluneční, Šumperk35.38+22.36
24.Zvára DominikZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk37.12+24.10
25.Chmelař MatoušGymnázium Zábřeh39.59+26.57
26.Mazák PetrZŠ Sluneční, Šumperk40.02+27.00
27.Vicenec PatrikZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk40.33+27.31
28.Chudoba AdamGymnázium Zábřeh40.54+27.52
29.Zahradník MichalZŠ Sluneční, Šumperk43.35+30.33
30.Psotka OndřejGymnázium Zábřeh43.55+30.53
31.Horníček JanZŠ Sluneční, Šumperk46.18+33.16
32.Majkút-Bibík LukášZŠ Vrchlického, Šumperk57.35+44.33
33.Vepřek ViktorZŠ 8. května, Šumperk59.19+46.17
Langer FilipZŠ Sluneční, ŠumperkDISK
Fric AdamZŠ Vrchlického, ŠumperkDISK
Novák DenisZŠ Sluneční, ŠumperkDISK
Sekanina JakubZŠ Sluneční, ŠumperkDISK

H9

1,9 km, 13 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Štábl AdamZŠ a MŠ Nový Malín11.36
2.Štoudek MartinGymnázium Zábřeh13.49+ 2.13
3.Polášek VítZŠ 8. května, Šumperk15.28+ 3.52
4.Mádr ViktorZŠ Sluneční, Šumperk15.41+ 4.05
5.Dostál PetrZŠ Sluneční, Šumperk15.57+ 4.21
6.Pavelka OndřejZŠ 8. května, Šumperk15.59+ 4.23
7.Morávek JakubGymnázium Zábřeh17.25+ 5.49
8.Bartášek TomášGymnázium Zábřeh17.28+ 5.52
9.Blíhal DanielZŠ 8. května, Šumperk18.57+ 7.21
10.Kroul JiříZŠ Boženy Němcové, Zábřeh19.24+ 7.48
11.Jiroš OndřejZŠ Sluneční, Šumperk19.31+ 7.55
12.Hudos TomášZŠ 8. května, Šumperk20.05+ 8.29
12.Greschner AdamZŠ Boženy Němcové, Zábřeh20.05+ 8.29
14.Hýbner MatějZŠ 8. května, Šumperk21.24+ 9.48
15.Kačírek OndřejZŠ Sluneční, Šumperk22.05+10.29
16.Janíček SamuelZŠ 8. května, Šumperk22.24+10.48
17.Tran Ba JanGymnázium Zábřeh22.34+10.58
18.Malý PetrZŠ Sluneční, Šumperk23.01+11.25
19.Pechanec AdamZŠ Vrchlického, Šumperk25.26+13.50
20.Hasala MarekZŠ Sluneční, Šumperk25.30+13.54
21.Konášek OndřejZŠ Sluneční, Šumperk26.15+14.39
22.Skopal JanZŠ Sluneční, Šumperk26.53+15.17
23.Kapl DanielZŠ Vrchlického, Šumperk27.00+15.24
24.Jakubík LukášZŠ Sluneční, Šumperk27.02+15.26
25.Coufal OndřejZŠ Vrchlického, Šumperk28.20+16.44
26.Smékal ŠtěpánZŠ Sluneční, Šumperk29.03+17.27
27.Šimáček OndřejZŠ Sluneční, Šumperk29.13+17.37
28.Karásek JakubZŠ Sluneční, Šumperk30.40+19.04
29.Pucher MarekGymnázium Zábřeh31.09+19.33
30.Kryštof VítZŠ Vrchlického, Šumperk31.35+19.59
31.Mohapl MatyášZŠ Vrchlického, Šumperk40.31+28.55
Míl OndřejZŠ Sluneční, ŠumperkDISK

HS

2,1 km, 16 kontrolmezičasy
PořadíPříjmení a jménoŠkolaČasZtráta
1.Matoušek MatějGymnázium Šumperk12.05
2.Šafář MartinGymnázium Šumperk12.16+ 0.11
3.Grulich OndřejGymnázium Šumperk13.27+ 1.22
4.Stryk ŠtěpánGymnázium Šumperk13.40+ 1.35
5.Hecl FrantišekVOŠ a SPŠ Šumperk13.41+ 1.36
6.Krč MatějGymnázium Šumperk13.48+ 1.43
7.Kaprál JanGymnázium Šumperk15.36+ 3.31
8.Seidenglanz JáchymGymnázium Šumperk16.03+ 3.58
9.Holec RadekGymnázium Zábřeh18.25+ 6.20
10.Vyskočil VojtěchGymnázium Šumperk19.29+ 7.24
11.Jurásek FilipSŠ železniční, technická a služeb Šumperk19.44+ 7.39
12.Mikulenka ŠtěpánObchodní akademie Šumperk20.13+ 8.08
13.Skýva OndřejGymnázium Šumperk20.24+ 8.19
14.Viktorín Jindřich, Doskočil JiříSŠ železniční, technická a služeb Šumperk20.27+ 8.22
15.Kavan Tomáš, Havlíček FilipSŠ železniční, technická a služeb Šumperk22.41+10.36
16.Mondek ŠtěpánObchodní akademie Šumperk25.00+12.55
17.Flídr MartinGymnázium Zábřeh27.14+15.09
18.Wiesner Jan, Venos JiříSŠ železniční, technická a služeb Šumperk28.06+16.01
19.Pur Jakub, Skála MatějSŠ železniční, technická a služeb Šumperk30.38+18.33
20.Košík Karek, Šefr JanSŠ železniční, technická a služeb Šumperk30.50+18.45
21.Zajíček Ondřej, Motlíček KarelSŠ železniční, technická a služeb Šumperk35.00+22.55
22.Gronych Lukáš, Sova DavidSŠ železniční, technická a služeb Šumperk39.34+27.29
23.Pavlas MichalGymnázium Zábřeh40.56+28.51
24.Krmela Pavel, Stryk VítSŠ železniční, technická a služeb Šumperk56.49+44.44
25.Jurča Rosťa, Jaklová TerezaSŠ železniční, technická a služeb Šumperk75.07+63.02
Horníček KryštofSOŠ Šumperk, ZemědělskáDISK
Vajda Lukáš, Kaplan MartinSŠ železniční, technická a služeb ŠumperkDISK
Vyroubal Lukáš, Janků MichalSŠ železniční, technická a služeb ŠumperkDISK
Vorlíček David, Lukáš RadekSŠ železniční, technická a služeb ŠumperkDISK
Peša KryštofGymnázium ZábřehDISK
MSHeiser KamilSK Severka Šumperk20.17+ 8.12
MSRoubalík RadovanZŠ Těšetice19.20+ 7.15
MSZimmermann ZdeněkGymnázium Zábřeh17.28+ 5.23

Pořádají