Úvod Rozpis
Pokyny Výsledky

Přebor škol v orientačním běhu 2018/2019

Podzimní kolo, 17. 10. 2018, ZŠ Sluneční, Šumperk

                                                 Vytvořeno 17.10.2018 16:48
17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
D3      0.90 km, 9 kontrol
---------------------------------------------------------------------------
1. Tichá Anna                ZŠ Šumavská, Šumperk            33.14         
2. Závodná Kateřina          ZŠ 8. května, Šumperk           37.51   + 4.37
---------------------------------------------------------------------------



                                                 Vytvořeno 17.10.2018 16:48
17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
D5      1.10 km, 8 kontrol
---------------------------------------------------------------------------
1. Tomanková Alice           ZŠ 8. května, Šumperk           13.18         
2. Blažková Andrea           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       31.51   +18.33
3. Horvátová Eva             ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       34.08   +20.50
4. Reichlová Pavla           ZŠ 8. května, Šumperk           43.04   +29.46
5. Reichlová Lucie           ZŠ 8. května, Šumperk           47.22   +34.04
6. Holcerová Natálie         ZŠ 8. května, Šumperk           48.40   +35.22
---------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
D7      1.70 km, 13 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Pazderníková Zdeňka       ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       13.58         
 2. Pattermanová Magdaléna    ZŠ Vrchlického Šumperk          19.39   + 5.41
 3. Bartášková Karolína       ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       20.27   + 6.29
 4. Štoudková Kateřina        ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       23.02   + 9.04
 5. Lipenská Ester            ZŠ Vrchlického Šumperk          27.38   +13.40
 6. Flašarová Denisa          ZŠ Sluneční, Šumperk            28.32   +14.34
 7. Melicherová Beáta         Gymnázium Zábřeh                29.49   +15.51
 8. Šérová Eliška             ZŠ Sluneční, Šumperk            30.45   +16.47
 9. Bruštíková Amélie         Gymnázium Zábřeh                32.32   +18.34
10. Michalčáková Nikol        Gymnázium Zábřeh                34.29   +20.31
11. Pešová Vivienne Berenika  Gymnázium Zábřeh                34.46   +20.48
12. Treutnerová Natálie       ZŠ Těšetice                     35.46   +21.48
13. Mazánaková Alena          ZŠ 8. května, Šumperk           36.33   +22.35
14. Sojková Monika            ZŠ Těšetice                     38.49   +24.51
15. Masná Izabela             ZŠ 8. května, Šumperk           40.46   +26.48
16. Chaloupská Denisa         ZŠ 8. května, Šumperk           41.34   +27.36
17. Račáková Zuzana           ZŠ 8. května, Šumperk           45.19   +31.21
18. Šubertová Tereza          ZŠ Vrchlického Šumperk          48.07   +34.09
19. Potěšilová Kateřina       Gymnázium Zábřeh                48.17   +34.19
20. Unzeitigová Alena         ZŠ 8. května, Šumperk           51.14   +37.16
21. Polanská Adéla            ZŠ Sluneční, Šumperk            65.07   +51.09
    Trtíková Adéla            ZŠ Vrchlického Šumperk           DISK         
----------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
D9      1.90 km, 12 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Heclová Marie             ZŠ a MŠ Nový Malín              14.23         
 2. Navrátilová Marie         Gymnázium Zábřeh                15.01   + 0.38
 3. Vorlová Eva               Gymnázium Zábřeh                16.59   + 2.36
 4. Šulová Amálie             ZŠ Sluneční, Šumperk            18.08   + 3.45
 5. Müllerová Marie           ZŠ 8. května, Šumperk           19.16   + 4.53
 6. Prokopová Šárka           ZŠ 8. května, Šumperk           20.28   + 6.05
 7. Blažková Simona           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       22.50   + 8.27
 8. Pobucká Eliška            ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       25.01   +10.38
 9. Suchanová Agatha          ZŠ Vrchlického Šumperk          26.33   +12.10
10. Kolářová Johana           ZŠ Vrchlického Šumperk          26.58   +12.35
11. Smrčková Kristýna         ZŠ Vrchlického Šumperk          31.00   +16.37
12. Havránková Anna           ZŠ Vrchlického Šumperk          33.16   +18.53
----------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
DS      1.90 km, 13 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Šneiderová Daniela        Gymnázium Zábřeh                16.21         
 2. Pšenčíková Adéla          Obchodní akademie Šumperk       16.54   + 0.33
 3. Rusnáková Jiřina          Obchodní akademie Šumperk       17.35   + 1.14
 4. Šinclová Kateřina         Obchodní akademie Šumperk       18.52   + 2.31
 5. Murínová Štěpánka         Gymnázium Šumperk               21.01   + 4.40
 6. Hufová Veronika           Gymnázium Zábřeh                25.48   + 9.27
 7. Sedláková Kateřina        SOŠ Šumperk, Zemědělská         26.34   +10.13
 8. Brezovská Aneta           Obchodní akademie Šumperk       28.44   +12.23
 9. Tilcerová Karolína        Obchodní akademie Šumperk       28.45   +12.24
10. Čadilová Dominka          Obchodní akademie Šumperk       29.10   +12.49
    Geistová Klaudie          SOŠ Šumperk, Zemědělská          DISK         
    Kornerová Lucie           SOŠ Šumperk, Zemědělská          DISK         
    Březinová Štěpánka        Gymnázium Šumperk                DISK         
----------------------------------------------------------------------------



                                                 Vytvořeno 17.10.2018 16:48
17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
H3      0.90 km, 9 kontrol
---------------------------------------------------------------------------
1. Štábl Vítek               ZŠ a MŠ Nový Malín              16.57         
2. Macek Vojtěch             ZŠ a MŠ Bratrušov               18.08   + 1.11
3. Macek Jindřich            ZŠ a MŠ Bratrušov               20.16   + 3.19
4. Krtička Antonín           ZŠ 8. května, Šumperk           37.14   +20.17
   Pánek Antonín             ZŠ a MŠ Nový Malín               DISK         
---------------------------------------------------------------------------



                                                 Vytvořeno 17.10.2018 16:48
17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
H5      1.40 km, 10 kontrol
---------------------------------------------------------------------------
1. Macek Vojtěch             ZŠ a MŠ R. Pavlů Zábřeh         13.28         
2. Heiser Matěj              ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk        15.21   + 1.53
3. Král Ondřej               ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       16.00   + 2.32
4. Polášek Filip             ZŠ 8. května, Šumperk           22.47   + 9.19
5. Podušel David             ZŠ a MŠ Bratrušov               37.49   +24.21
   Škarda Josef              ZŠ Těšetice                      DISK         
   Vittorio Martin           ZŠ Těšetice                      DISK         
---------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
H7      1.70 km, 13 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Patrik              ZŠ a MŠ Nový Malín              13.02         
 2. Jordán Alexandr           ZŠ 8. května, Šumperk           14.35   + 1.33
 3. Vyskočil Filip            Gymnázium Šumperk               15.12   + 2.10
 4. Sekanina Ondřej           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       16.34   + 3.32
 5. Šula Sebastian            ZŠ Sluneční, Šumperk            17.23   + 4.21
 6. Kobylka David             IV. ZŠ Zábřeh                   17.57   + 4.55
 7. Navrátil Pavel            ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       18.44   + 5.42
 8. Plachý Šimon              ZŠ Sluneční, Šumperk            19.55   + 6.53
 9. Ondráček Viktor           ZŠ Vrchlického Šumperk          20.53   + 7.51
10. Pánek Ondřej              ZŠ a MŠ Nový Malín              21.22   + 8.20
11. Šneider Kvido             Gymnázium Zábřeh                21.37   + 8.35
12. Bialončík Michal          ZŠ 8. května, Šumperk           21.45   + 8.43
13. Gampana David             ZŠ Vrchlického Šumperk          22.12   + 9.10
14. Miča Jan                  ZŠ Vrchlického Šumperk          22.49   + 9.47
15. Babišta Vít               Gymnázium Zábřeh                24.01   +10.59
16. Pavlík Jan                ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       25.12   +12.10
17. Navrátil Adam             ZŠ Těšetice                     25.58   +12.56
18. Suchý Pavel               Gymnázium Zábřeh                27.10   +14.08
19. Pouč Michal               ZŠ Těšetice                     28.39   +15.37
20. Fabiánek Jakub            ZŠ Vrchlického Šumperk          28.47   +15.45
21. Kuhnel Michal             ZŠ Sluneční, Šumperk            34.52   +21.50
22. Šmejdíř Vincent           Gymnázium Zábřeh                35.33   +22.31
23. Benč Tomáš                ZŠ Sluneční, Šumperk            35.38   +22.36
24. Zvára Dominik             ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk        37.12   +24.10
25. Chmelař Matouš            Gymnázium Zábřeh                39.59   +26.57
26. Mazák Petr                ZŠ Sluneční, Šumperk            40.02   +27.00
27. Vicenec Patrik            ZŠ Dr. E. Beneše Šumperk        40.33   +27.31
28. Chudoba Adam              Gymnázium Zábřeh                40.54   +27.52
29. Zahradník Michal          ZŠ Sluneční, Šumperk            43.35   +30.33
30. Psotka Ondřej             Gymnázium Zábřeh                43.55   +30.53
31. Horníček Jan              ZŠ Sluneční, Šumperk            46.18   +33.16
32. Majkút-Bibík Lukáš        ZŠ Vrchlického Šumperk          57.35   +44.33
33. Vepřek Viktor             ZŠ 8. května, Šumperk           59.19   +46.17
    Langer Filip              ZŠ Sluneční, Šumperk             DISK         
    Fric Adam                 ZŠ Vrchlického Šumperk           DISK         
    Novák Denis               ZŠ Sluneční, Šumperk             DISK         
    Sekanina Jakub            ZŠ Sluneční, Šumperk             DISK         
----------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
H9      1.90 km, 13 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Adam                ZŠ a MŠ Nový Malín              11.36         
 2. Štoudek Martin            Gymnázium Zábřeh                13.49   + 2.13
 3. Polášek Vít               ZŠ 8. května, Šumperk           15.28   + 3.52
 4. Mádr Viktor               ZŠ Sluneční, Šumperk            15.41   + 4.05
 5. Dostál Petr               ZŠ Sluneční, Šumperk            15.57   + 4.21
 6. Pavelka Ondřej            ZŠ 8. května, Šumperk           15.59   + 4.23
 7. Morávek Jakub             Gymnázium Zábřeh                17.25   + 5.49
 8. Bartášek Tomáš            Gymnázium Zábřeh                17.28   + 5.52
 9. Blíhal Daniel             ZŠ 8. května, Šumperk           18.57   + 7.21
10. Kroul Jiří                ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       19.24   + 7.48
11. Jiroš Ondřej              ZŠ Sluneční, Šumperk            19.31   + 7.55
12. Hudos Tomáš               ZŠ 8. května, Šumperk           20.05   + 8.29
12. Greschner Adam            ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       20.05   + 8.29
14. Hýbner Matěj              ZŠ 8. května, Šumperk           21.24   + 9.48
15. Kačírek Ondřej            ZŠ Sluneční, Šumperk            22.05   +10.29
16. Janíček Samuel            ZŠ 8. května, Šumperk           22.24   +10.48
17. Tran Ba Jan               Gymnázium Zábřeh                22.34   +10.58
18. Malý Petr                 ZŠ Sluneční, Šumperk            23.01   +11.25
19. Pechanec Adam             ZŠ Vrchlického Šumperk          25.26   +13.50
20. Hasala Marek              ZŠ Sluneční, Šumperk            25.30   +13.54
21. Konášek Ondřej            ZŠ Sluneční, Šumperk            26.15   +14.39
22. Skopal Jan                ZŠ Sluneční, Šumperk            26.53   +15.17
23. Kapl Daniel               ZŠ Vrchlického Šumperk          27.00   +15.24
24. Jakubík Lukáš             ZŠ Sluneční, Šumperk            27.02   +15.26
25. Coufal Ondřej             ZŠ Vrchlického Šumperk          28.20   +16.44
26. Smékal Štěpán             ZŠ Sluneční, Šumperk            29.03   +17.27
27. Šimáček Ondřej            ZŠ Sluneční, Šumperk            29.13   +17.37
28. Karásek Jakub             ZŠ Sluneční, Šumperk            30.40   +19.04
29. Pucher Marek              Gymnázium Zábřeh                31.09   +19.33
30. Kryštof Vít               ZŠ Vrchlického Šumperk          31.35   +19.59
31. Mohapl Matyáš             ZŠ Vrchlického Šumperk          40.31   +28.55
    Míl Ondřej                ZŠ Sluneční, Šumperk             DISK         
----------------------------------------------------------------------------




17.10.2018 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo
HS      2.10 km, 16 kontrol
----------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušek Matěj            Gymnázium Šumperk               12.05         
 2. Šafář Martin              Gymnázium Šumperk               12.16   + 0.11
 3. Grulich Ondřej            Gymnázium Šumperk               13.27   + 1.22
 4. Stryk Štěpán              Gymnázium Šumperk               13.40   + 1.35
 5. Hecl František                                            13.41   + 1.36
 6. Krč Matěj                 Gymnázium Šumperk               13.48   + 1.43
 7. Kaprál Jan                Gymnázium Šumperk               15.36   + 3.31
 8. Seidenglanz Jáchym        Gymnázium Šumperk               16.03   + 3.58
 9. Holec Radek               Gymnázium Zábřeh                18.25   + 6.20
10. Vyskočil Vojtěch          Gymnázium Šumperk               19.29   + 7.24
11. Jurásek Filip             SŠ železniční, technická a slu  19.44   + 7.39
12. Mikulenka Štěpán          Obchodní akademie Šumperk       20.13   + 8.08
13. Skýva Ondřej              Gymnázium Šumperk               20.24   + 8.19
14. Viktorín Jindřich, Doskoč SŠ železniční, technická a slu  20.27   + 8.22
15. Kavan Tomáš, Havlíček Fil SŠ železniční, technická a slu  22.41   +10.36
16. Mondek Štěpán             Obchodní akademie Šumperk       25.00   +12.55
17. Flídr Martin              Gymnázium Zábřeh                27.14   +15.09
18. Wiesner Jan, Venos Jiří   SŠ železniční, technická a slu  28.06   +16.01
19. Pur Jakub, Skála Matěj    SŠ železniční, technická a slu  30.38   +18.33
20. Košík Karek, Šefr Jan     SŠ železniční, technická a slu  30.50   +18.45
21. Zajíček Ondřej, Motlíček  SŠ železniční, technická a slu  35.00   +22.55
22. Gronych Lukáš, Sova David SŠ železniční, technická a slu  39.34   +27.29
23. Pavlas Michal             Gymnázium Zábřeh                40.56   +28.51
24. Krmela Pavel, Stryk Vít   SŠ železniční, technická a slu  56.49   +44.44
25. Jurča Rosťa, Jaklová Tere SŠ železniční, technická a slu  75.07   +63.02
    Horníček Kryštof          SOŠ Šumperk, Zemědělská          DISK         
    Vajda Lukáš, Kaplan Marti SŠ železniční, technická a slu   DISK         
    Vyroubal Lukáš, Janků Mic SŠ železniční, technická a slu   DISK         
    Vorlíček David, Lukáš Rad SŠ železniční, technická a slu   DISK         
    Peša Kryštof              Gymnázium Zábřeh                 DISK         
MS  Heiser Kamil              SK Severka Šumperk              20.17   + 8.12
MS  Roubalík Radovan          ZŠ Těšetice                     19.20   + 7.15
MS  Zimmermann Zdeněk         Gymnázium Zábřeh                17.28   + 5.23
----------------------------------------------------------------------------



Pořádají